RTV  / News

Kolejna firma szykuje się na wejście Netfliksa. Tym razem nc+ ma nowość dla swoich klientów

Nowa odsłona usługi VOD dla abonentów nc+ nazywa się nc+ go TV i startuje już jutro. Będzie to rozwinięcie poprzedniej usługi netVOD+, które da dostęp do około dwukrotnie większej bazy filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Nowy serwis VOD od nc+ pojawi się na dekoderach abonentów już w najbliższy czwartek, 4 grudnia. W ofercie będzie łącznie ponad 13 tysięcy tytułów. Rozrzut cenowy za dostęp do nowego serwisu VOD jest bardzo duży, ponieważ podstawowa oferta zaczyna się już od 1,99 zł/mies., natomiast najbogatsze pakiety mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych.

Jeżeli jesteś klientem nc+ i twój dekoder jest podłączony do Internetu, już jutro będziesz mógł skorzystać z nowej oferty.

Jak skorzystać z nc+ go TV?

ncplus-go-tv

Usługa jest dostępna z poziomu dekodera nc+, a warunkiem działania jest podłączenie dekodera do Internetu. W zależności od modelu, można wykorzystać do tego kabel Ethernet, połączenie Wi-Fi lub sieć elektryczną z obsługą Homeplug PLC. Usługa zadziała na dekoderach mediaBOX+, turboBOX+, newBOX+, WiFi Box+, wifi Premiumbox+, Sagemcom DSI83 i Sagemcom DSI87. Jeżeli masz starsze urządzenie, musisz skontaktować się z centrum abonenta, aby wymienić je na nowsze.

Plany cenowe nc+ go TV

Podstawowy dostęp do usługi kosztuje 1,99 zł/mies., ale ostateczna cena będzie zależała od liczby pakietów, jakie aktywujemy w usłudze. Pakiety programów noszą tu nazwę „kolekcji”. Część z nich możemy oglądać bez żadnych dodatkowych kosztów, a inne wymagają dopłaty.

Kolekcje są pogrupowane w kategorie tematyczne, takie jak „film”, „seriale”, „dzieci”, „styl życia”, „sport” i „18+”. W ramach tych kategorii wybieramy bezpłatne kolekcje, które są ofertami programowymi poszczególnych kanałów.

ncplus-go-tv-1

Dodatkowo część kolekcji jest płatna. Mamy tu do wyboru kolekcję Seriale+ (m.in. Homeland, NCIS, Rush) za dodatkowe 30 zł/mies., kolekcję AXN Now za dodatkowe 10 zł/mies, kolekcję National Geographic za dodatkowe 3 zł/mies., czy w końcu dostęp do serwisu HBO GO za dodatkowe 10 zł/mies. Są to opłaty dodawane do podstawowego konta, którego koszt wynosi 1,99 zł/mies. Miłym dodatkiem jest fakt, że za dostęp do kolekcji Canal+ VOD nie musimy płacić żadnej dodatkowej kwoty.

Jest tu jednak ważna kwestia, o której trzeba wspomnieć - warunkiem korzystania z danej kolekcji jest posiadanie danego kanału w swojej ofercie głównej nc+.

Kolekcji jest naprawdę sporo, więc warto sprawdzić szczegóły oferty na stronie nc+ go TV.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst