Tech  / Lokowanie produktu

Udowodnij, że jesteś ekspertem cwaniaku i… zgarnij tablet Lenovo

Internet - miejsce gdzie wymieniamy się nie tylko zdjęciami zabawnych kotów, ale także wiedzą. To właśnie tam udajemy się, gdy szukamy pomocy w sprawie naszego tabletu czy komputera, i właśnie tam staramy się, często zupełnie bezinteresownie, pomóc innym użytkownikom z ich problemami. Czasem jednak, szczególnie jeśli jesteśmy ekspertami w danej dziedzinie, możemy doczekać się za nasz wysiłek nagrody. Tak właśnie jest w Lenovo Tech Zone.

Poza swoimi ogromnymi zaletami, Internet generuje jeden problem, jeśli chodzi o poszukiwanie odpowiedzi na nasze pytania związane z technologiami. Te same zagadnienia pojawiają się często w wielu miejscach w sieci. Miejscami nie doczekując się nawet jednej odpowiedzi, a w innych przypadkach notując ich kilkaset. Które z nich są prawidłowe, które błędne, które najlepsze, a które dobre? Niestety nie zawsze możemy się o tym przekonać od razu.

grafika_strona

Również i ten problem rozwiązuje Lenovo Tech Zone, którego celem jest stworzenie miejsca, w którym użytkownicy komputerów i tabletów byliby w stanie znaleźć najlepsze odpowiedzi na m.in. najpopularniejsze pytania. W tym celu autorzy LTZ wybrali na początek  100 pytań, które najczęściej pojawiają się na forach dyskusyjnych, blogach i w serwisach technologicznych, organizując jednocześnie konkurs, w którym w zamian za naszą wiedzę i zaangażowanie możemy wejść w posiadanie jednego z trzech tabletów Lenovo Yoga Tablet 2 i dziesiątek gadżetów.

Zasady są proste. Dwa z tabletów otrzymają osoby, których odpowiedzi najbardziej docenią użytkownicy Lenovo Tech Zone. Za każdą udzieloną odpowiedź otrzymujemy bowiem 1 punkt, ale najbardziej liczą się te uzyskane od innych osób. Za każdego "plusa" na naszym koncie pojawiają się bowiem dwa dodatkowe punkty, a ich suma uzbierana do 27 stycznia określi naszą pozycję na liście. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc otrzymają po jednym tablecie Lenovo Yoga Tablet 2.

yoga

Trzeci z tabletów trafi do osoby, której odpowiedzi zyskają największe uznanie w oczach jury. Odpowiadających będzie przy tym oceniał nie tylko ekspert Lenovo, ale także "nasz" Przemysław Pająk. Warto przy tym pamiętać, że jeden uczestnik nie może wygrać dwóch tabletów i w Rankingu Ekspertów wygra na pewno inna osoba, niż w Rankingu Użytkowników.

Konkurs to jednak dopiero początek rozwoju Lenovo Tech Zone i z całą pewnością po zakończeniu konkursu będzie warto tam zaglądać, aby dzielić się wiedzą na temat komputerów i laptopów, lub żeby z tej wiedzy korzystać. Tym bardziej, że również po 27 stycznia na najaktywniejszych będzie czekać co miesiąc 20 zestawów gadżetów od Lenovo.

Jest więc nie tylko o co walczyć, ale i komu zaprezentować swoją wiedzę (i przy okazji pomóc). Powodzenia!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst