Gry  / News

Gry większe niż Hollywood! - Spider's Web TV, odcinek #5

Na YouTube pojawił się pierwszy film, w którym wystąpiłem jako prowadzący Spider’s Web TV. Nie, nie pomyliłem się. Choć już mieliście okazję zobaczyć mnie w materiale wideo, to właśnie ten film jest pierwszym, który nagrywałem.

Dotyczy on przetasowania na rynku mediów. A dokładnie tego, że gry wideo są coraz popularniejsze od filmów, nawet tych tworzonych w ich kolebce, Hollywood. Jeżeli wasza żona, dziewczyna lub rodzice (mamy tak młodych czytelników?!) mówią, że spędzacie zbyt dużo czasu grając, pokażcie im ten film i uświadomcie ich, że po prostu zapoznajecie się z dobrami kultury. Tyle że w bardziej nowoczesnej formie.

Mam nadzieję, że mimo mojej bujnej fryzury i niezbyt wyrafinowanego ubioru (koszulka dopasowana tematycznie do odcinka!) film przypadnie wam do gustu i z chęcią będziecie czekać na nasze kolejne produkcje. A zwłaszcza moją, która będzie dotyczyć ciekawostek na temat pecetów. Życzę wam miłego seansu i zachęcam Was do pozostawienia komentarzy, najlepiej pozytywnych. Jednak nawet jeśli zamieścicie inne, nie będę wybrzydzać!

Subskrybuj Spider's Web TV na YouTubie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst