REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Nowa wersja Asus Zenfone 5 już w Polsce. Całkiem dobry sprzęt, chociaż u operatora go nie znajdziesz

Zenfone to przystępna cenowo linia smartfonów marki Asus. Firma postanowiła wprowadzić do sprzedaży w naszym kraju nowy model telefonu z tej rodziny. Kolejnego wariantu Asus Zenfone 5 nie znajdziemy raczej w ofercie operatorów telefonii komórkowej, a wyłącznie w internecie i w sklepach z elektroniką.

Nowa wersja Asus Zenfone 5 już w Polsce. Całkiem dobry sprzęt, chociaż u operatora go nie znajdziesz
REKLAMA
REKLAMA

Asus Zenfone 5 to 5-calowy smartfon z procesorem Intela z wyświetlaczem o rozdzielczości HD, czyli 1280 na 720 pikseli. Producent zdecydował się na dwurdzeniową jednostkę taktowaną zegarem 1,6 GHz oznaczoną Atom Z2560.

W obudowie znalazło się dodatkowo miejsce na 2 GB pamięci RAM i 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz dwa aparaty 8 Mpix i 2 Mpix. Firma zdecydowała się na baterię o pojemności 2110 mAh i udostępnia aktualizację systemu Android do wersji 4.4 KitKat.

ASUS-ZenFone5-czerwony

Asus Zenfone 5 nie jest urządzeniem nowym, ale teraz pojawiła się na polskim rynku kolejna wersja tego telefonu oznaczona przez producenta A501CG–2C494WWE. Asus Zenfone 5 Dual SIM trafi do sprzedaży w cenie 799 zł i nie spodziewałbym się zobaczyć go u operatorów.

Nowy Asus Zenfone 5 został wyposażony w dwa sloty na karty SIM, co docenią osoby noszące dotychczasowo dwa telefony jednocześnie. Asus zapewnia też, że ich autorska nakładka na system Android pomoże użytkownikom w obsłudze funkcji Dual SIM.

Urządzenie zapowiada się interesująco patrząc na jego cenę i cieszy, że kolejny producent dostrzega potrzebę wprowadzania smartfonów typu Dual SIM do sprzedaży. Szkoda tylko, że ZenFone 5 nie obsługuje łączności LTE, ale telefonom z tej półki cenowej można to wybaczyć.

REKLAMA

--

Grafika główna pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA