1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Co powiecie na darmową grę do procesora? AMD rusza z kolejną akcją dla graczy

Lokowanie produktu

W naszym przedświątecznym rankingu promocji to AMD posiadało największą bibliotekę gier dodawanych do zakupionych podzespołów. Technologiczny lider idzie jeszcze dalej, rozszerzając promocyjną ofertę również na swoje procesory. Komuś LEGO Batman 3: Beyond Gotham?

19.12.2014
16:46
Co powiecie na darmową grę do procesora? AMD rusza z kolejną akcją dla graczy

W przeciwieństwie do takich akcji jak „Nigdy nie spoczywaj na laurach”, tym razem oferta giganta jest bardzo prosta. Ot, kupujesz jeden z wybranych procesorów firmy, po czym do zakupu dodawana jest wybrana przez ciebie gra. Klienci AMD mogą wybierać w ciekawych oraz relatywnie świeżych produkcjach.

Od siebie polecam LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Recenzja tego tytułu lada moment pojawi się na Spider’s Web. Wtedy też dowiecie się, dlaczego kolejna klockowa produkcja stanęła na wysokości zadania. Jeżeli jednak preferujecie znacznie bardziej poważną rozgrywkę, na pewno nie obrazicie się na udany thriller Murdered: Soul Suspect. Najnowszy Thief okazał się być zaskakująco dobrą (chociaż znacząco uproszczoną) grą skradaną, z kolei Sniper  Elite III przerosło moje chłodne, umiarkowane oczekiwania. Jest w czym wybierać.

amd lego batman 3

Aby dostać jedną z powyższych gier trzeba zakupić jeden z jasno określonych procesorów AMD. Mowa o serii A10 zarówno z najnowszej generacji Kaveri (AMD A10-7850K, A10-7800, A10-7700K), jak i z rodziny Richland (A10-6800K, A10-6790K, A10-6700), a także po raz pierwszy wszystkie procesory AMD FX z Serii 6000 i 8000.

Pamiętajcie, aby przed zakupem procesora upewnić się, czy dany sklep współpracuje z AMD, uczestniczy w promocji oraz posiada wszystkie kody aktywacyjne na gry. Sieci oraz sklepy wspierające najnowszą akcję technologicznego giganta to Agito.pl Arest.pl, Bit Computer, ESC.pl, IT Promo, Komputronik, Proline, Morele.net, Sferis, Tryton oraz X-KOM.pl.

Wszystkie informacje dotyczące regulaminu i warunków można znaleźć na stronie: www.amd.com/gamepromo

Lokowanie produktu
Najnowsze