REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Spóźniłem się - nie zamówiłem smart-zegarka, na który czekam. Withings Activite wyprzedał się w ciągu godziny

Wczoraj o 21:08 dotarł do mnie e-mail, w którym producent francuskiego zegarka Activite otworzył pre-order dla tych, którzy wyrazili zainteresowanie nim jako pierwsi kilka miesięcy temu. Maila przeczytałem niecałą godzinę później. Klik w pre-order był już niestety nieskuteczny. Withings Activite wyprzedał się na pniu, mimo tego, iż cena była o 50 euro wyższa niż wcześniej zapowiadano!

08.11.2014
19:28
Spóźniłem się – nie zamówiłem smart-zegarka, na który czekam. Withings Activite wyprzedał się w ciągu godziny
REKLAMA
251 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Withings to producent smart-urządzeń: trackerów, mierników pulsu oraz ciśnienia krwi, kamer i wag. Ja od kilku miesięcy używam właśnie wagi Withings Body Analyzer i jestem na tyle zachwycony, że zdecydowałem się kupić pierwszy w ofercie Francuzów smart-zegarek Activite.

Tym bardziej, że wygląda on tak:

Withings Activite

Jest to pierwsze w rodzącej się kategorii tzw. inteligentnych zegarków urządzenie łączące wspaniałe dokonania klasyki z najnowocześniejszymi rozwiązaniami oprogramowania.

Na zewnątrz Withings Activite jest do bólu klasyczny - piękna okrągła bryła i tarcza zegarka, bez udziwnień wskazówki i kreski oznaczające poszczególne godziny. Dodatkowa wskazówka na tarczy sygnalizuje jednak coś dodatkowego. To coś to cała potęga oprogramowania, które Withings aplikuje także przy innych swoich urządzeniach, w tym wagi.

Ten klasycznie wyglądający zegarek jest wyposażony w szereg czujników, które realizują wszystkie te funkcje, które do tej pory kojarzyliśmy z opaskami fitness. Analizuje więc:

- liczbę kroków wykonywanych codziennie (wskazuje je ta dodatkowa wskazówka),
- informuje o spalanych przy okazji kaloriach,
- mierzy długość i jakość snu,
- oferuje tzw. inteligentny budzik, czyli na podstawie analizy snu wybudzi nas w najlepszym dla nas momencie,
- potrafi wyczuć trening biegowy i pływacki,
- automatycznie dostosowuje się do strefy czasowej, w której się znajduje.

Withings Activite, 2

I co najważniejsze - wytrzymuje do 8 miesięcy na jednej baterii, co zawstydza nie tylko wszystkie zegarki z Android Wear na rynku, włącznie z podobnie dobrze wyglądającą na zewnątrz Motorolą Moto 360, oraz nieobecnym jeszcze na rynku Apple Watchem, który na jednym ładowaniu baterii wytrzymywać będzie zaledwie dzień.

Dodajmy do tego pełną integrację z aplikacją Withings Health Mate, która obsługuje także wagę Body Smart Analyzer i dostajemy urządzenie pięknie wpasowujący się w zdrowotny ekosystem na miarę współcześnie dostępnej technologii.

Withigns Activite Health Mate Appe
REKLAMA

Początkowo Activite miał kosztować 350 euro, ale producent zdecydował się na podwyższenie ceny o 49 euro. Mimo to pierwsze zamówienia rozeszły się na pniu. Nie zdążyłem i ja. Muszę teraz czekać do końca listopada, gdy ponownie zostanie udostępniona możliwość zamawiania.

Mimo to biorę na pewno.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA