REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiedźmin 2 za darmo! Mount and Blade również! Ciekawe promocje na GOG

Właśnie rozpoczęła się jesienna wyprzedaż w serwisie GOG. Oczywiście w jej trakcie można kupić różnego rodzaju gry w niższych cenach, ale zdecydowanie najciekawsze jest to, co dzięki niej można otrzymać za darmo! A można dostać nie byle co!

12.11.2014
17:21
Wiedźmin 2 za darmo! Mount and Blade również! Ciekawe promocje na GOG
REKLAMA
REKLAMA

Nie będziemy tu wymieniać wszystkich gier dostępnych w promocji, te każdy może sobie sprawdzić w sklepie. Nie chcemy tego robić tym bardziej, że najciekawsze gry są dostępne w ofercie błyskawicznej, która zmienia się co 40 minut.

Witcher 2

Co innego z darmowymi grami. Tutaj wybór nie jest zbyt duży, ale GOG udostępnił gry popularne, znane i lubiane. Pierwszy z dostępnych tytułów to Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. By go dostać, trzeba przez siedem dni raz dziennie wchodzić na GOG.com i zaznaczać swoją obecność na specjalnym polu. Gdy sztuka ta się uda, gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz film The Gamers: Director’s Cut zostaną przypisane do naszego konta.

Mountandblade

Drugi dostępny za darmo tytuł to Mount and Blade, w Polsce znany przede wszystkim z dodatku Ogniem i Mieczem. By zdobyć tę grę, należy tylko kliknąć w odpowiednie znajdujące się w połowie wysokości strony głównej serwisu  i… to wszystko. Gra zostanie przypisana do naszego konta.

REKLAMA

Sam już wykonałem obie czynności i czekam do jutra.

Kto wie, może następnego dnia spotkają nas kolejne ciekawe okazje?

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA