REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Wysyp promocji dla kinomanów w Cyfrowym Polsacie i Plusie

Wygląda na to, że abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu w najbliższym czasie będą mieli sporo filmów do obejrzenia. 13 filmów i seriali będzie dostępnych zupełnie za darmo, a dodatkowo wybrane pozycje VOD Domowej Wypożyczalni dostępne będą za połowę ceny.

29.11.2014
11:39
Wysyp promocji dla kinomanów w Cyfrowym Polsacie i Plusie
REKLAMA
REKLAMA

13 filmów i seriali na Święta za darmo

Pierwsza promocja jest przeznaczona dla osób, które są abonentami Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Platforma Ipla przygotowała dla nich ciekawą ofertę – w okresie świątecznym będzie można obejrzeć w aplikacji Ipla kilkanaście filmów i seriali. Jest wśród nich sporo ciekawych pozycji, które warto nadrobić, jeśli wcześniej ktoś nie miał takiej okazji.

Darmowe filmy to: „Atlas chmur”, „Jak zostać królem”, „Zakochani w Rzymie”, „Złote święta”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Nie ma jak święta” i „Święta Thomasa Kinkade’a”. Dostępne będą również trzy filmy polskiej produkcji: „Obława”, „Jesteś Bogiem” oraz „Kochanie, chyba cię zabiłem”.

Z kolei darmowe seriale to cztery sezony popularnego „The Walking Dead”, dwa sezony „The Bridge: Na granicy” i polska „Zbrodnia” produkcji AXN.

ipla sharp

Z promocji można skorzystać poprzez platformę Ipla. Można z niej skorzystać z poziomu aplikacji i przeglądarki na komputerach PC, za pośrednictwem aplikacji na tabletach i smartfonach oraz bezpośrednio na telewizorach dzięki Smart TV i dekoderom Cyfrowego Polsatu. W przypadku oglądania filmów i seriali za pośrednictwem Internetu mobilnego, transfer danych nie zostanie naliczony dla abonentów Plusa i dla użytkowników usługi Power LTE.

Filmy z Domowej Wypożyczalni za pół ceny, ale tylko w niedzielę

Drugą promocją dla klientów Cyfrowego Polsatu jest prezent, jaki platforma sprawiła z okazji piątych urodzin usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa. W najbliższą niedzielę, ostatniego dnia listopada, wybrane filmy można będzie wypożyczyć za połowę ceny. Standardowe ceny wypożyczeń (bez promocji) to 11,90 zł za nowości, 8,90 zł za hity i 5,90 za pozostałe filmy z katalogu.

cyfrowy polsat

Wypożyczalnia VOD Cyfrowego Polsatu jest dostępna na kanałach 150-167 i 200-201 (kanały od 18 lat). Na obejrzenie wypożyczonego filmu użytkownik ma 48 godzin. Filmy objęte rabatem to m.in. "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Zacznijmy od nowa", "Druhny", "Ciotka kontra mafia", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Królowa kasyna", "Wypowiedzenie wojny", "The Rover", "Obietnica", "Ocalony", „Zrodzony w ogniu", "Non-stop", "Ja, Frankenstein", "Telefon od psychopaty", "Roman Barbarzyńca", "Sanktuarium" i "Sarila".

O ile pierwsza promocja to bardzo miły gest, tak druga wydaje mi się lekko naciągana

Filmy oferowane 30 listopada za pół ceny to albo bardzo nisko oceniane nowości, albo 2-3 letnie pozycje, które lada moment pojawią się w telewizji za darmo. Na liście jest dosłownie kilka wyjątków wartych uwagi.

REKLAMA

Co więcej, promocja trwa tylko w niedzielę, a więc wypożyczone filmy trzeba będzie obejrzeć w ciągu 48 godzin począwszy od najbliższej niedzieli. W sam raz, by nadrobić drugą część „Igrzysk Śmierci” z Jennifer Lawrence, ale chyba nie tego oczekujemy po piątych urodzinach znanej usługi. Szczególnie, że Cyfrowy Polsat chwali się, że jest ona sukcesem, ponieważ w ciągu pięciu lat Domowej Wypożyczalni filmy wypożyczono 3,5 miliona razy.

*Zdjęcie główne: Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA