Spiders Web / News

Oto Poradnik Prezentowy Spider’s Web na 2014 r!

137 interakcji
dołącz do dyskusji

I oto jest – poradnik prezentów świątecznych przygotowany przez blogerów Spider’s Web oraz partnerów tegorocznego wydania poradnika: Microsoftu i myPhone. Serdecznie zapraszamy!

spidersweb.pl/prezenty2014

Okres przedświąteczny to dla wielu najbardziej stresujący czas w roku. Wybieranie prezentów dla najbliższych wcale nie jest bowiem prostą sprawą. Czy prezent będzie odpowiedni? Czy się spodoba? Czy on czasem już tego nie ma w domu? Co ona tak naprawdę lubi? Przyznajmy – każdego z nas męczą te pytania w gorącym szale kupowania prezentów.

Na Spider’s Web postanowiliśmy wyjść temu na przeciw i… pomóc Wam wyjść z tego gorącego okresu z pełnym sukcesem!

SW - poradnik prezentowy 2014

Na łamach naszych blogów: Spider’s Web i sPlay testujemy mnóstwo sprzętu, usług i dóbr cyfrowej rozrywki. Wiele z nich idealnie nadaje się na świetne, nietuzinkowe prezenty mikołajkowo-gwiazdkowe. Poznajcie nasze rekomendacje i oszczędźcie sobie trudu!

Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z propozycjami prezentów przygotowanych przez Partnerów tegorocznego wydania Poradnika Prezentowego Spider’s Web – Microsoftu i myPhone. Obaj nasi partnerzy proponują mnóstwo bardzo ciekawych prezentowych opcji. I co najważniejsze – skrojonych na różne grubości portfeli!

A teraz, bez zbędnych ceregieli oddajemy w Wasze ręce Poradnik Zakupowy Spider’s Web!

spidersweb.pl/prezenty2014

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst