REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wygląda i działa obłędnie! Nowy Gmail z obsługą zewnętrznych kont e-mail już jest

Już jest! Nowy Gmail z Material Design i obsługą zewnętrznych skrzynek, jak Yahoo i Outllook, wylądował na moim telefonie.

01.11.2014
10:43
Gmail z obsługą Exchange
REKLAMA
204 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Od czasu, gdy światło dzienne ujrzała informacja o nowym Gmailu, czekałem na niego z utęsknieniem. Jedna aplikacja na smartfonie, miała zastąpić program do obsługi poczty Yahoo, Outlook i każdej innej, która wspiera IMAP lub POP. To rozpalało moją wyobraźnię.

Co prawda nowy Gmail zadebiutował już po premierze Inboksa, który z powodzeniem zastąpił u mnie główne do tej pory aplikacje pocztowe, to i tak cieszę się z jego pojawienia się. Gmail 5.0 z powodzeniem zastępuje aplikacje firm trzecich, które… co tu dużo mówić, zwykle odstawały od niego pod względem jakości wykonania i wygody korzystania.

Co więcej, Gmail 5.0 wprowadził też zupełnie nową stylistykę, zgodną z założeniami Material Design. Aplikacja wygląda rewelacyjnie i jest spójna z innymi tytułami, jak Google Play czy Google Muzyka, które Google przygotował już pod nowy interfejs systemu Android 5.0 Lollipop.

Pierwsze kwadranse z Gmailem, to czysta przyjemność z używania programu, który nie tylko pod względem interfejsu, ale również funkcji jest spójny z nową wizją Androida. Z całym szacunkiem do pracy Microsoftu i Yahoo, które stale rozwijają swoje androidowe produkcje, to właśnie z Gmaila będę korzystał do obsługi ich skrzynek pocztowych.

Po przeniesieniu wszystkich kont pocztowych do Gmaila, nie odczuwam, żadnego dyskomfortu. To dobra wiadomość dla posiadaczy skrzynek pocztowych na serwerach np. Wirtualnej Polski, Onetu i O2, którzy będą mogli teraz cieszyć się na swoich smartfonach i tabletach naprawdę wygodną, szybką i niezawodną aplikacją do obsługi poczty email.

REKLAMA

Gmail 5.0 nie jest jeszcze dostępny w sklepie Google Play. Aplikację pobierzecie ze APKMirror, za jakość którego odpowiada redakcja serwisu AndroidPolice.

*Grafika główna pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA