Operatorzy  / News

Rok internetu za darmo - oto nowa propozycja nc+ i Orange

Picture of the author

Nowi i obecni abonenci platformy nc+ od 6 listopada mogą skorzystać z oferty łączonej, dzięki której klient otrzymuje bezpłatny dostęp do internetu przez rok. Sprawdzamy, jak wyglądają pozostałe warunki.

Aby móc skorzystać z tej oferty należy podpisać umowę na 24 miesiące i wybrać jeden z pakietów telewizji, których ceny zaczynają się już od 39,90 zł miesięcznie. W zestawie klient otrzyma internet mobilny z miesięcznym limitem 20 GB, który przez rok jest bezpłatny.

Po okresie promocyjnym abonament za internet wyniesie 49,90 zł za miesiąc, więc rozkładając koszty na dwa lata wychodzi 24,95 zł. Całkiem przyzwoita cena za pakiet 20 GB. Należy także pamiętać, że do końca marca 2015 roku klienci Orange mają dostęp do nielimitowanego transferu w ramach zasięgu LTE.

Oferta dostępna jest od 6 listopada w punktach stacjonarnych nc+, a w sprzedaży “na odległość”, czyli poprzez stronę internetową i call center, pojawi się 17 listopada.

Według Artura Przybysza, wiceprezesa ds. sprzedaży platformy nc+, jest spore grono klientów, którzy szukają oszczędności i wygody poprzez oferty łączone:

Z naszych badań wynika, że ponad 40% polskich klientów kupując telewizję oczekuje oferty łączonej. Dlatego wychodzimy naprzeciw i dajemy możliwość wybrania bogatej oferty telewizyjnej od nc+ i szybkiego internetu od Orange. Nasz nowy produkt łączony to rok mobilnego internetu za darmo dla abonentów przedłużających lub podpisujących nową umowę

Operatorzy starają się łączyć swoje oferty z dostawcami telewizji satelitarnej z myślą o dostarczaniu pełnego pakietu usług. Play współpracował jakiś czas temu z Cyfrą+, a obecnie Orange łączy siły z nc+. Naturalnie najlepsze predyspozycje w tym względzie posiada Plus, który kusi klientów ofertą “Smart Dom” łączącą internet LTE Plusa i pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu.

*Zdjęcia pochodzą z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst