REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wikingowie chcą przejąć twój tablet i modem. Oto nowe taryfy z internetem mobilnym od Mobile Vikings

Na szczęście w przeciwieństwie do "zwykłych" wikingów, tym razem obejdzie się bez ofiar. Wręcz przeciwnie - nowa oferta Mobile Vikings skierowana do tych, którzy potrzebują samego internetu, bez SMS-ów i połączeń telefonicznych, może pozwolić nam zaoszczędzić nieco złota złotych.

12.11.2014
10:39
Wikingowie chcą przejąć twój tablet i modem. Oto nowe taryfy z internetem mobilnym od Mobile Vikings
REKLAMA

Z wyprawami wikingów nowa oferta ma natomiast wspólnego tyle, że nie ma tu zbyt wielu ograniczeń, a nawet jeśli są, to limity ustawiono bardzo wysoko. Wystarczy bowiem 30 zł, aby cieszyć się pakietem 6 GB. Płacąc 50 zł możemy natomiast cieszyć się z ogromnego jak na urządzenia mobilne pakietu 14 GB.

REKLAMA

W związku z jednak z tym, że niektórzy nie przekraczają takich granic nawet na urządzeniach stacjonarnych, dla mniej wymagających klientów przygotowano odrobinę mniejsze i wyraźnie tańsze pakiety. Za 10 zł możemy otrzymać 500 MB, a za 20 - 3 GB. Wszystko to oczywiście bez podpisywania jakichkolwiek umów i nawet najkrótszych abonamentów. Wystarczy kupić kartę SIM, doładować i po miesiącu zdecydować, co chcemy zrobić z nią dalej.

W porównaniu do konkurencji, nawet tej "najbliższej", różnice w przypadku praktycznie wszystkich powyższych opcji są znaczące.

Szczególnie najdroższy z nowych pakietów Mobile Vikings potrafi być u innych operatorów nawet dwukrotnie droższy.

mobile vikings internet mobilny

Owszem, można dyskutować na temat tego, czy komukolwiek potrzebne jest aż 14 GB danych na karcie SIM, ale co z osobami, które traktują internet mobilny jako jedyny sposób połączenia z Internetem?

W końcu taką kartę możemy włożyć nie tylko do tabletu czy smartfonu (z którego niestety nie zadzwonimy), ale też do modemu w laptopie, modemu na USB czy np. routera. Biorąc pod uwagę prędkość oferowaną przez LTE, takie rozwiązanie może się bez większych problemów sprawdzić nawet w domu. O ile oczywiście mamy odpowiednio dobry zasięg.

REKLAMA

A ja chyba muszę odkurzyć złącze SIM w moim laptopie. W końcu jest powód, żeby zacząć go częściej wynosić z domu.

Szczegóły dotyczące nowych planów taryfowych Mobile Vikings znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA