REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Już możesz pobrać nowy Kalendarz Google. Przynosi on wiele ciekawych zmian

Google masowo prezentuje nowe i uaktualnia dotychczasowe aplikacje. Po Inboksie oraz Gmailu przyszła kolej na Kalendarz Google. Każdy chętny może go już pobrać z zaufanego źródła.

05.11.2014
8:47
Już możesz pobrać nowy Kalendarz Google. Przynosi on wiele ciekawych zmian
REKLAMA
REKLAMA

Odświeżony Kalendarz Google wnosi przede wszystkim nowe funkcje automatyzacji, znane głównie z Inboksa.

Program ten potrafi automatycznie dodawać zadania, przypomnienia oraz spotkania. Wszystko to robi na podstawie analizy poczty. Doskonałym tego przykładem jest lot samolotem. Po kupnie biletu przez Internet Google sam rozpozna, kiedy mamy lot, utworzy odpowiednie wydarzenie i poinformuje nas, o której powinniśmy wyjść z domu, by zdążyć na lot. Oczywiście wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane, nawet jeśli przewoźnik zmieni dane dotyczące wspomnianego lotu.

Kolejna ciekawa funkcja to asystent, który będzie analizował nasze nawyki oraz inne dane, by podczas tworzenia wydarzeń podpowiadać miejsce spotkania oraz osoby, które należy zaprosić. Google będzie też w stanie domyślić się rodzaju wydarzenia już po wpisaniu słowa kluczowego, w przypadku coraz bardziej popularnego biegania słowem tym będzie „run”, a po polsku „bieg”. Oprócz tego będzie on bardziej multimedialny i uzupełni wydarzenia o mapy oraz zdjęcia miejsc, do których się wybieramy.

REKLAMA

Najnowszą wersję Kalendarza Google już można pobrać z tego adresu. Mogą ją zainstalować posiadacze urządzeń z systemem Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich lub nowszym. Aplikacja ta oczywiście będzie standardowym wyposażeniem systemu Android 5.0 Lollipop, a niebawem pojawi się również w wersji stworzonej z myślą o iPhonie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA