REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Colorovo wprowadza do sprzedaży produkt dla użytkowników żądnych energii. Oto PowerBox 13000

Smartfony stają się z roku na rok coraz potężniejsze, smuklejsze, a jednocześnie od momentu ich powstania nie poradzono sobie z jednym problemem - czasem pracy na pojedynczym ładowaniu. Coraz popularniejszym rozwiązaniem okazują się więc tzw. powerbanki, które jednak muszą być teraz nie tylko pojemne, ale też dobrze wykonane i uniwersalne. Poznajcie jeden z tych, które spełniają wszystkie te wymagania - Colorovo PowerBox 13000.

28.11.2014
14:08
Colorovo wprowadza do sprzedaży produkt dla użytkowników żądnych energii. Oto PowerBox 13000
REKLAMA
REKLAMA

Mniejsza wersja PowerBoxa 13000 jest skierowana przede wszystkim dla osób, które właściwie nigdzie nie ruszają się bez swojego zapasowego źródła energii. Akumulator o pojemności 13000 mAh powinien pozwolić na pełne naładowanie telefonu i tabletu... kilka razy! Według deklaracji producenta, "przeciętnego" smartfona naładujemy z z PB 13000 aż 7 razy.

Całość zamknięto dodatkowo w metalowej obudowie, przez co można oczekiwać po tym produkcie ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Powerbox 13000 side_WEB_CVP-PB-13000-BK

Urządzeniewyposażono w dwa wyjścia USB o parametrach 5V/1A i 5V/2A. Bez trudu naładujemy więc za jego pomocą nie tylko nawet najbardziej wymagający smartfon, ale i tablet.

REKLAMA

Poza tym na obudowie odnajdziemy m.in. diody informujące nas o poziomie naładowania samego powerbanku, w związku z czym nie będziemy musieli się zastanawiać, czy możemy użyczyć go znajomemu do naładowania jego telefonu, czy też resztki energii zachowamy dla siebie. Biorąc jednak pod uwagę pojemność akumulatora, raczej niezbyt często będziemy stawać przed takim wyborem.

Colorovo PowerBox 13000 wyceniono na bardzo rozsądne 129 zł i można go nabyć w Empiku, Euro RTV AGD, Vobisie czy sieci dystrybucyjnej grupy ABC Data.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA