REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Uwaga promocja: Wszystkie Angry Birds od dziś za darmo!

Legenda mobilnej rozrywki, a więc Angry Birds wraz ze wszystkimi swoimi kolejnymi odsłonami, są dostępne od dziś, całkowicie za darmo i bez reklam, w Sklepie Windows Phone. Zostały też przecenione wersje dla Windows i Xboxa One.

25.11.2014
15:41
Uwaga promocja: Wszystkie Angry Birds od dziś za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko zaczęło się od firmy Rovio i jej niepozornej gry logicznej dla systemu iOS. Angry Birds to klon stareńkiego już Scorched Earth wzbogacony o kilka alternatywnych pomysłów na mechanikę samej gry, atrakcyjną komiksową grafikę oraz dużą dawkę absurdalnego humoru. Sukces, jaki gra odniosła, zadziwił wszystkich, z jej twórcami na czele.

Angry Birds szybko doczekały się wersji na Androida, z czasem również i na Windows a obecnie ze świeczką szukać systemu operacyjnego, dla którego nie przeportowano tej gry. Angry Birds doczekały się wielu sequeli, serialu animowanego, serii zabawek a nawet tematycznego parku rozrywkowego.

Od dziś na platformie Windows Phone wszystkie gry z serii dostępne są za darmo.

Warto dodać, że nie zostały wprowadzone do gier bannery reklamowe, acz oczywiście mechanizmy mikropłatności pozostały, które pojawiły się w późniejszych odsłonach gier.

Gry można pobrać szukając poprzez Sklep Windows lub klikając z poziomu telefonu bezpośrednio w poniższe linki:

REKLAMA

Niestety, na liście brakuje Angry Birds Transformers, które jeszcze nie doczekały się windowsowej edycji.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA