Sprzęt  / Lokowanie produktu

Zastanawiałeś się, czym się różni zwykła karta graficzna od modelu profesjonalnego? Oto odpowiedź

Niemal wszystkie współczesne modele kart graficznych firmy AMD są skonstruowane na bazie architektury GCN, której uniwersalność i możliwości sprawiają, że stosuje się ją również w szeregu rozwiązań: od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, tablety, nowej generacji konsole do gier, stacje robocze (w tym najnowszy Apple Mac Pro i iMac z ekranem Retina 5K), po systemy Embedded i superkomputery, takie jak powstający właśnie w Darmstadt w Niemczech system do badań nad cząstkami elementarnymi i ciężkimi jonami.

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie różnice tkwią między profesjonalnymi kartami graficznymi AMD FirePro™ i przeznaczonymi dla graczy kartami graficznymi AMD Radeon™. W tym celu firma AMD przygotowała komiks, który w przystępny i zwięzły sposób komunikuje kluczowe zalety obu rodzajów produktów, pola wykorzystania, a także co jest ważne dla klientów, którzy wybierają jedne i drugie rozwiązania.

W komiksie tym znaleźli się zatem zarówno naukowcy, pracownicy korporacyjni, administratorzy oraz użytkownicy stacji roboczych, którymi mogą być graficy, inżynierowie, twórcy materiałów audio-wideo, ale także mający różne potrzeby gracze. Dzięki temu konsumenci mogą łatwiej zrozumieć zalety rozwiązań profesjonalnych, zaś profesjonaliści zalety rozwiązań konsumenckich:

noname
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst