REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Moje dwie ulubione aplikacje chmurowe zaczęły w końcu współpracować

Od czasu, gdy na poważnie zacząłem korzystać ze smartfonu z systemem Windows Phone przeniosłem wszystkie moje listy zadań do aplikacji Wunderlist. Przeniosłem i zakochałem się w wunderlistowym podejściu do realizacji zadań i zarządzaniu projektami grupowymi. Teraz Wunderlist stał się jeszcze lepszy dzięki synchronizacji z chmurą Dropbox.

01.10.2014
19:49
Moje dwie ulubione aplikacje chmurowe zaczęły w końcu współpracować
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie zalety Wunderlist omówiłem w szczegółowej recenzji tej aplikacji chmurowej, więc tam znajdziecie odpowiedź na pytanie: "Dlaczego Wunderlist?".

Dzisiaj mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników tej aplikacji wspomagającej zarządzanie zadaniami. Na oficjalnym blogu Wunderlist poinformowano o wprowadzeniu integracji z Dropboksem. Funkcja została zapowiedziana i już teraz jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Dzięki połączeniu Wunderlista z Dropboksem mamy możliwość szybkiego udostępniania naszych dokumentów.

wunderlist-dropbox-3

I nie ma znaczenia, czy robimy to na komputerze PC, smartfonie z Androidem, czy iPadzie. Wszędzie, tam gdzie jest Wunderlist dzielenie się dokumentami będzie dziecinnie łatwe.

REKLAMA

Integracja dokumentów z Dropboksa w aplikacji do zarządzania zadań niesie ze sobą jeszcze jedno usprawnienie. Udostępniając dokumenty w Wunderlist, musieliśmy do tej pory pamiętać, aby w aplikacji znalazła się zawsze ich aktualna wersja. Dzięki Dropboksowi, Wunderlist zawsze będzie posiadał aktualne wersje plików. To znacząco usprawni pracę w grupie, gdy kilka osób zaangażowanych jest w jeden projekt i potrzebują dostępu do najnowszych wersji dokumentów.

Implementacja chmury Dropbox w aplikacji Wunderlist została przeprowadzona wzorowo. Jestem przekonany, że będę korzystał z tej funkcji niemal codziennie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA