REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Do Biedronki marsz! Thorgal, Wiedźmin, Kajko i Kokosz w dobrych cenach

Znacie Sound Tropez? Jeżeli nie, najwyższy czas nadrobić zaległości. Magicy z polskiego studia produkcji i post-produkcji dźwięku wyznaczają dzisiaj światowe standardy w obszarze tworzenia audiobooków. Już niebawem ich flagowe dzieła będzie można kupić w atrakcyjnych cenach odwiedzając każdą Biedronkę.

09.10.2014
17:15
Do Biedronki marsz! Thorgal, Wiedźmin, Kajko i Kokosz w dobrych cenach
REKLAMA
REKLAMA

Sound Tropez to liderzy, jeżeli chodzi o jakość i rozmach słuchowisk, z niesamowitą ścieżką dźwiękową, bogactwem instrumentów oraz gwiazdorską obsadą. Dosyć napisać, że ich niezwykle teatralna Gra o Tron otrzymała nagrodę Złotej Kaczki. Dotychczas taką statuetką mogli pochwalić się jedynie pisarze książek. To nie jedyna granica, jaką udało się przekroczyć Polakom.

thorgal sound tropez 9

Władcy dźwięku podjęli się zadania karkołomnego. Zamiast tworzyć słuchowiska na podstawie książek, wzięli na warsztat komiksy. Wyobraźcie sobie tylko naturalne komplikacje wynikające z tak odważnej decyzji. W ilustrowanych opowieściach nie ma przecież narratora, który wszystko dokładnie by tłumaczył. Nie mamy bogatych opisów świata i ani szczegółowych zarysów aktualnej sceny. Producentom pozostają jedynie chmurki z tekstami, dźwięk oraz własna, narracyjna improwizacja. Mimo tych trudności pierwsza dźwiękowa adaptacja komiksu w wykonaniu Sound Tropez – Żywe Trupy na podstawie komiksów Kirkmana – odniosła ogromny sukces.

Po The Walking Dead Polacy silniej związali się z ilustrowanymi opowieściami bliższymi sercom polskich fanów. Sound Tropez wydaje rewelacyjną adaptację Thorgala, której recenzję możecie znaleźć tutaj. W ofercie studia jest również Wiedźmin, a nawet Kajko i Kokosz oraz Funky Koval. Wszystko zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Część z tych audiobooków miała swoją premierę dosłownie kilka dni temu. Niebawem każdy z nas będzie mógł nabyć je w pobliskiej Biedronce, w bardzo atrakcyjnej cenie.

audiokomiksy biedronka sound tropez

Od 16 października na stoiskach w Biedronce będzie można nabyć słuchowiska Sound Tropez w cenie 19 złotych i 99 groszy.

REKLAMA

Jako wielki miłośnik twórczości rodzimych specjalistów od produkcji i post-produkcji dźwięku wiem, że ich ambitne przedsięwzięcia zasługują na każdy grosik tej sumy. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, Biedronka już dzisiaj umożliwia przesłuchanie fragmentów z Thorgala, Żywych Trupów, Conana, Funky Kovala, Kajka i Kokosza oraz Wiedźmina. Po wejściu pod ten adres możecie przejrzeć nadchodzącą ofertę Biedronki audiobook po audiobooku, poznając świetnie dobraną obsadę oraz przesłuchując dzieła Polaków.

Dawno nie byłem tak podekscytowany promocją w sieci dyskontów. Większość ze słuchowisk Sound Tropez mam w formie cyfrowej, ale z chęcią przygarnę pudełkowe wydania. Naprawę warto.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA