REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Spotify Family wkracza do Polski. Oto ceny

Nie musieliśmy zbyt długo czekać na wprowadzenie na nasz rynek nowej usługi Spotify, pozwalającej rodzinom i grupom znajomym słuchać legalnej muzyki jeszcze taniej niż do tej pory. 

27.10.2014
13:08
Spotify Family wkracza do Polski. Oto ceny
REKLAMA
REKLAMA

O samej usłudze więcej pisał w swoim artykule Paweł Okopień, ale można przypomnieć, że Spotify Family pozwala na wykupienie dostępu do serwisu streamingowego dla większej liczby osób jednocześnie, przy obniżonym abonamencie za kolejne konta. Obecnie usługa oferowana jest w czterech opcjach:

  • 2 użytkowników – 29,99 zł (1 konto główne, 1 członek rodziny)
  • 3 użytkowników – 39,99 zł (1 konto główne, 2 członków rodziny)
  • 4 użytkowników – 49,99 zł (1 konto główne, 3 członków rodziny)
  • 5 użytkowników – 59,99 zł (1 konto główne, 4 członków rodziny)

Biorąc pod uwagę fakt, że standardowa opłata abonamentowa za dostęp do Spotify wynosi około 20 zł, w przypadku większej liczby użytkowników możemy zaoszczędzić naprawdę sporo. Każdy kolejny abonament kosztuje bowiem zaledwie 10 zł, a w zestawie otrzymujemy wszystko to, co przy normalnym koncie "premium".

spotify

Każdy z użytkowników (nie tylko posiadacz konta głównego) zachowuje przy tym oddzielne playlisty czy rekomendacje. Nie ma także limitów logowania - wszyscy mogą być zalogowani do swoich kont i słuchać różnej muzyki w tym samym czasie.

REKLAMA

Zapraszanie kolejnych osób do "grupy" abonamentowej nie jest przy tym specjalnie skomplikowane. Wystarczy z poziomu naszego konta wybrać opcję "Zaproś", a następnie podać odpowiedni adres poczty elektronicznej. Zaproszony będzie musiał tylko zaakceptować zaproszenie.

Oczywiście opłat dokonuje tylko osoba posiadająca konto główne, w związku z czym zdecydowanie warto jest być dla niej miłym.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA