REKLAMA

Powstaje nowy kanał Canal+ Gwiezdne Wojny? No prawie...

W styczniu w Polsce wystartuje kanał Wellbeing Network poświęcony tematyce wellness i zdrowiu. Mamy kanały dla dzieci, sportowe - co byłoby gdyby powstał kanał poświęcony Gwiezdnym Wojnom? Dowiemy się już w grudniu.

24.10.2014 16.14
Death-Star-star-wars
REKLAMA

Fani Gwiezdnej Sagi muszą jeszcze nieco ponad rok czekać na pierwszą część nowej trylogii, za którą odpowiada Disney. To jaki będzie kolejny film w uniwersum gwiezdnych wojen pozostaje niewiadome, wiadomo jednak, że wszystkie poprzednie części uznawane są za kultowe i na całym świecie mają miliony wiernych oddanych fanów.

REKLAMA

Nasi zachodni sąsiedzi postanowili ten fakt wykorzystać i na pierwsze dwa tygodnie grudnia uruchomią dedykowany kanał tematyczny Sky Star Wars HD. Zastąpi on na ten okres filmowy kanał Sky Hits HD. Dostęp do niego oczywiście będą mieli wyłącznie abonenci platformy Sky na terenie Niemiec i Austrii.

Na kanale widzowie zobaczą wszystkie 6 części, materiały z planu, wycięte sceny i wiele innych dodatkowych treści. To po prostu dwa tygodnie święta fanów Gwiezdnych Wojen przez 24 godziny na dobę. Co prawda ci najwierniejsi zapewne większość z tych elementów znają, ale osoby, które nie skusiły się na wydanie blu-ray i nie są na bieżącą będą miały okazję zaznajomić się z licznymi ciekawostkami z uniwersum Star Wars.

Star Wars Hologram
REKLAMA

Można powiedzieć, że Disney robi to dobrze. Atmosfera wokół kolejnej trylogii jest doskonale budowana, mimo paru kontrowersji z poszanowaniem obecnego dorobku, wyrzuceniem poza "kanon" Expanded Universe, czyli dotychczasowo opublikowanych materiałów, takich jak wydawane przez ostatnie dziesięciolecia książki i komiksy. Tematyczny kanał w Niemczech to tylko kolejny element kampanii promocyjnej i budowania marki, przed przyszłoroczną premierą.

Fani Gwiezdnych Wojen mogą pozazdrościć zachodnim sąsiadom. Najważniejsze jednak aby moc była z nami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA