REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Rewolucja w Orange - LTE bez limitu dla każdego abonenta

W Orange nastała dziś mała rewolucja. Od teraz każdy klient usług abonamentowych ma dostęp do nielimitowanego transferu danych w zasięgu LTE. Promocja potrwa do końca marca 2015 roku. Ze zmian cieszą się również klienci Nju Mobile, których promocja również obejmuje.

21.10.2014
20:38
Rewolucja w Orange – LTE bez limitu dla każdego abonenta
REKLAMA
REKLAMA

Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych dostępnego w abonamencie korzystanie z LTE będzie dalej możliwe i co więcej, bez limitu. Jedyną sytuacją, w której klienci mogą zostać ograniczeni lejkiem na poziomie 16 kb/s jest pobieranie tak dużej liczby danych, która zagraża stabilności sieci i jej dostępności dla innych klientów.

Z oferty skorzystać mogą wszyscy obecni oraz nowi klienci, którzy posiadają abonament w jednej z taryf: Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Orange Free lub Orange Free Net (z wyłączeniem oferty z Neostradą), oraz dla klientów biznesowych, którzy korzystają z taryf posiadających dostęp do 4G LTE.

Klienci Nju Mobile z rachunkiem również otrzymali prezent w postaci nielimitowanego transferu w LTE do końca marca 2015 roku, który funkcjonuje na tych samych zasadach, jak w Orange.

Odświeżona oferta mobilnego internetu od Orange

Oprócz udostępnienia nielimitowanego LTE, pomarańczowa sieć zaprezentowała dzisiaj nową ofertę dostępu do iternetu mobilnego. Dostępne są oferty z modemami, z tabletami oraz oferty bez urządzenia.

Orange Free net Tylko SIM

Jak widać na powyższych grafikach, w umowie na 24 miesiące w abonamencie za 69,90 zł oraz 89,90 zł oprócz podstawowego pakietu danych klienci otrzymają możliwość korzystania z nielimitowanego transferu w LTE na całość trwania umowy. W pozostałych abonamentach nielimitowane LTE dostępne będzie do końca marca 2015 roku. Oprócz tego, klienci mogą dokupić dodatkową kartę SIM za 9,90 zł miesięcznie i korzystać na niej z głównego limitu. Ten drobny zabieg czyni ofertę Orange jeszcze korzystniejszą.

Orange wysuwa się na prowadzenie

Udostępnienie bezpłatnego i nielimitowanego transferu w zasięgu LTE przez Orange jest bardzo dobrym krokiem nie tylko ułatwiającym pozyskanie nowych klientów, ale także zdobycie uznania obecnych abonentów.

W Play otrzymamy 6 miesięcy nielimitowanego transferu w zasięgu LTE od momentu podpisania umowy. Obecni klienci nie mogą liczyć na udostępnienie LTE bez limitu, chyba że zdążyli podpisać umowę, gdy oferowano nielimitowany transfer w LTE do końca 2014 roku lub przedłużą obecny kontrakt. W sieci Plus i w T-Mobile nie otrzymamy nieograniczonego dostępu do LTE przy podpisaniu umowy dla usług głosowych.

REKLAMA

Już jutro porównam oferty internetu mobilnego u wszystkich operatorów i postaram się zdecydować, u którego z dostawców najbardziej opłaca się podpisać umowę i cieszyć się nielimitowanym LTE.

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA