REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Poznań Game Arena pod znakiem Wiedźmina - relacja Spider's Web

W sobotę zakończył się pierwszy dzień PGA 2014 otwarty dla szerokiej widowni. Gwiazdą wieczoru był Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego gameplay w polskiej wersji językowej oraz oficjalne intro stworzone przez Tomasza Bagińskiego można było po raz pierwszy zobaczyć właśnie na Poznań Game Arena.

27.10.2014
9:05
Poznań Game Arena pod znakiem Wiedźmina – relacja Spider’s Web
REKLAMA

Zainteresowanie targami przerosło oczekiwania organizatorów, którzy zmuszeni byli wstrzymać dystrybucję biletów w ciągu dnia, by dopiero po jakimś czasie ją wznowić. Kolejki były monstrualne, a wewnątrz hal wystawowych tłoczyło się mnóstwo fanów wirtualnej rozgrywki.

REKLAMA

Każdy mógł zagrać w przeróżne gry i zmierzyć się z innymi odwiedzającymi. Na każdym kroku odbywały się emocjonujące wyścigi, zaciekłe strzelaniny i bijatyki, a nawet wciągające sesje pozornie prostych “indyków”.

wiedźmin dziki gon

Główną gwiazdą dnia był oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego gameplay uświetnił sobotni wieczór. Tuż przed pokazem gry na scenie zagrał zespół Percival, którego utwory będzie można usłyszeć w trakcie rozgrywki w najnowszej części przygód Geralta z Rivii.

Pokaz gry był co chwilę nagradzany gromkimi brawami, które w kilku momentach były szczególnie głośne. Widzów najbardziej ucieszył fakt, że Wiedźmin nauczył się skakać, pływać, a nawet nurkować. Sceny walki również zapierają dech w piersiach, a nowych sposobów na zabicie przeciwnika jest mnóstwo. Tak wygląda intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon:

Na koniec zaprezentowano również grę mobilną Witcher Battle Arena, która przygotowana została dla tabletów z iOS i Androidem. Jest to MOBA, której akcja dzieje się w krainach występujących w Wiedźminie, a bohaterzy znani są z prozy Andrzeja Sapkowskiego i dotychczasowych odsłon gry Wiedźmin.

REKLAMA

Zapraszam do odwiedzenia galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć z tego wydarzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA