REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Trenerzy Pokemon, mamy dla was kody na specjalne demo Omega Ruby i Alpha Sapphire!

Trenerzy Pokemon z różnych zakątów Polski, mamy coś dla was! W sklepie Nintendo eShop pojawiło się właśnie specjalne demo Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Niestety, zwyczajni śmiertelnicy nie mogą go pobrać bez specjalnych kodów aktywacyjnych. Z ogromną przyjemnością rozdamy wam prawie 50 z nich.

15.10.2014
15:15
Trenerzy Pokemon, mamy dla was kody na specjalne demo Omega Ruby i Alpha Sapphire!
REKLAMA
REKLAMA

Nie mogłem się powstrzymać i swój kod aktywowałem najszybciej jak to było możliwe. Mam już za sobą kilkadziesiąt minut z demem Omega Ruby/Alpha Sapphire i z całą pewnością mogę napisać – to tytuł jedyny w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do wersji demonstracyjnych innych gier, aktywowana za pomocą kodu produkcja została przygotowana w ten sposób, aby pokazać wszystkie najważniejsze elementy nowej gry. Łącznie z mega-ewolucją jednego ze stworków. Gdyby tego było mało, złapane i przeszkolone Pokemony będzie można zaimportować do finalnej wersji gry. Tym bardziej warto postarać się o kod.

Demo Omega Ruby/Alpha Sapphire posiada niepowtarzalną, ekskluzywną zawartość łącznie z niedostępną w pełnej wersji gry opowieścią do przedstawienia.

Jak napisałem wcześniej – to nie jest zwyczajny kawałek kodu, wycięty z pełnej wersji produktu. Tym bardziej zachęcamy do przetestowania darmowego tytułu. Zwłaszcza, jeżeli zamierzacie kupić Omega Ruby albo Alpha Sapphire. Sam po tych kilkudziesięciu pierwszych minutach jestem naprawdę oczarowany. Doskonale pamiętam moją przygodę z Pokemon Sapphire i to naprawdę wspaniała perspektywa, na nowo zobaczyć te wszystkie lokacje oraz sympatyczne stworki w pełnym 3D.

Wśród posiadaczy handheldów Nintendo 3DS/2DS kody na wersję demonstracyjną nowych Pokemonów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z tego powodu apeluję o rozsądek.

Jeżeli nie posiadasz żadnej z tych konsol, nie marnuj kodu i zrób miejsce dla kogoś, kto faktycznie może przetestować Pokemony. Mamy do rozdania naprawdę sporą pulę kodów aktywacyjnych, które powinny wystarczyć dla dużej liczby zainteresowanych. Mimo tego zależy nam, aby szansę ogrania dema dostały osoby, które naprawdę mają taką możliwość.

pokemon omega ruby alpha sapphire demo

Trenerzy korzystający z kodów proszone są o podawanie ich numerów w komentarzach, aby ułatwić życie innym graczom.

Na pewno usprawni to proces szukania wciąż aktywnych kodów. Sprawdzanie każdego szeregu znaków jeden po drugim dla nikogo nie będzie dobrą zabawą, dlatego apeluję o przekazywanie informacji na temat wykorzystanego kodu. Pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień i wszystkim zaoszczędzi mnóstwo czasu.

Jak aktywować kod na Nintendo 3DS/2DS? Wystarczy wejść w aplikację eShop, wybrać belkę z opcjami w lewym górnym rogu po czym wskazać na zakładkę „reedem activation code” i wpisać odpowiedni rząd znaków.

REKLAMA

Kody aktywacyjne dostarczyła firma ConQuest, oficjalny dystrybutor produktów Nintendo na polskim rynku.

Pamiętaj o podaniu numeru wykorzystanego kodu w komentarzach!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA