REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Tak się pracuje w nowej siedzibie Onetu! - galeria Spider's Web

Dwa miesiące temu Onet przeprowadził się do nowej siedziby głównej w Krakowie. Dzisiaj miałem okazję ją zwiedzić. Zapraszam na spacer po tym bardzo ciekawym biurze.

17.10.2014
20:21
Tak się pracuje w nowej siedzibie Onetu! – galeria Spider’s Web
REKLAMA
252 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowa siedziba Onetu mieści się w Alma Tower w Krakowie. Wprawdzie nazwa nawiązuje do marki innego rezydenta budynku, jednak to właśnie siedziba największego polskiego portalu zajmuje w nim najwięcej miejsca, bo aż 6 pięter. 4 z nich to biura pracowników. Każde z 4 pracowniczych pięter symbolizuje inny z żywiołów - ogień, wodę, powietrze i ziemię.

Onetowo jest też na parterze, gdzie mieści się Onet Cafe - miejsce relaksu dla pracowników. Każdy może tu odpocząć relaksując się na kanapach, czytając prasę, książki, które leżą na półce w kształcie wielkiego logo Onetu, a także napić się kawy.

Na pierwszym piętrze mieści się recepcja Onetu - cała w korporacyjnych żółtych barwach. Tu też mieszczą się sale spotkań z ludźmi z zewnątrz. Poszczególne pokoje mają całkiem ciekawe nazwy, np. Huba Buba, czy Pac Man. Ich wystrój nawiązuje do nazw.

Na kolejnych piętrach znajdują się biura. Drugie piętro to ogień, czyli siedziba redakcji. Pełno tu czerwonego koloru - szafki dla pracowników niczym z amerykańskich seriali rozgrywanych w szkołach średnich, rury na suficie, lampy i fotele.

Podobnie jest na kolejnych piętrach - wodnym, w którym pracują programiści, powietrznym, gdzie umiejscowiono działy artystyczno-graficzne oraz gruntowy, miejsce siedziby zarządu Onetu.

W całym budynku na ścianach dominują wielkie grafiki i malunki. Ponoć wszystkie przygotowane przez pracowników Onetu.

Na każdym piętrze znajduje się także kuchnia - oczywiście stylizowana na wzór danego żywiołu. Niektóre z nich mają wygląd niczym z dobrych restauracji.

Zresztą innych smaczków w siedzibie Onetu nie brakuje. Mam nadzieję, że przynajmniej kilka z nich udało mi się uchwycić na zdjęciach.

REKLAMA

Zapraszam do galerii Spider’s Web!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA