REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Masz Office 365? Microsoft daje ci nielimitowaną przestrzeń na OneDrive

Nielimitowana przestrzeń na wirtualnym dysku może okazać się w wielu przypadkach bezcenna. W końcu nikt nie lubi przy zapisywaniu kolejnego pliku dowiadywać się, że zanim to zrobi, musi skasować coś, co już na tym dysku wcześniej umieścił. Dziś Microsoft uwolnił abonentów Office 365 od tego problemu.

27.10.2014
17:30
Masz Office 365? Microsoft daje ci nielimitowaną przestrzeń na OneDrive
REKLAMA

I nie wymaga to od nas absolutnie żadnych działań. Praktycznie wszyscy użytkownicy Office 365 już wkrótce będą mogli odwiedzić swoje konto po to, aby przekonać się, że ich dysk nagle powiększył się z 1 TB do... nieskończoności. Dotyczy to posiadaczy wersji Office 365 Home, Personal oraz University.

REKLAMA

Niestety nie wszystko co dobre dzieje się od razu - Microsoft zarezerwował sobie kilka miesięcy na pełne wprowadzenie zmian u wszystkich klientów.

Pierwsi z nich powinni jednak zaobserwować je już dziś.

microsoft office

Ci, którzy chcą jak najszybciej skorzystać z nowości, mogą zarejestrować się pod tym adresem, tym samym niejako przepychając się nieco bliżej początku kolejki. Jeśli jednak nam się nie spieszy, możemy poczekać, aż aktualizacja pojawi się sama.

Zmiany dla użytkowników biznesowych (OneDrive for Business) będą podobne, przy czym ich termin wprowadzenia oraz dodatkowe szczegóły trafia na oficjalną listę w ciągu kilku najbliższych dni. Pierwsze biznesowe wirtualne dyski powinny doczekać się odświeżonej (i powiększonej) odsłony już na początku przyszłego roku.

REKLAMA

Do tej pory użytkownicy Office 365 mogli skorzystać z "zaledwie" 1 TB przestrzeni w chmurze.

*Druga grafika pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA