REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Oto nowa oferta Play z abonamentem od 1 zł i nielimitowanymi rozmowami

Kilka dni temu na blogu Rzecznika Prasowego Play, Marcin Gruszka zaprosił na “Domówkę Play”. Konferencja już za nami, więc sprawdzamy, co tym razem przygotował fioletowy operator.

13.10.2014
19:49
Oto nowa oferta Play z abonamentem od 1 zł i nielimitowanymi rozmowami
REKLAMA
REKLAMA

Zaproszenie na “Domówkę z Play” mogło swoim wyglądem sugerować nową ofertę telefonii stacjonarnej, która wręcz wymaga odświeżenia. Niektórzy sądzili, że nową ofertą będzie internet w wersji stacjonarnej.

Domówka z Play

Okazało się, że Play ma nowy pomysł na przyciągnięcie klientów korzystających z telefonii stacjonarnej. Oferta na pierwszy rzut oka wydaje się dość interesująca. Po udostępnieniu regulaminów dowiemy się, czy abonentów czekają dodatkowe (mniej interesujące) opłaty. Przejdźmy do konkretów.

Nowa oferta na telefon stacjonarny wchodzi w życie od jutra i tym razem obecni klienci mogą liczyć na dużo lepsze warunki niż podpisujący nową umowę.

Abonament dla obecnych klientów, którzy zdecydują się podpisać kolejną umowę zaczyna się już od 1 zł miesięcznie. Jest to oferta bez telefonu, w której otrzymujemy bezpłatne połączenia do sieci Play i na numery stacjonarne będące w Play. Połączenia do innych sieci komórkowych i stacjonarnych kosztują tutaj 29 gr.

slajd-11

W najwyższej opcji cenowej bez telefonu za 31 zł (z telefonem 41) klienci otrzymają nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. Do oferty dla nowych klientów należy doliczyć 8,99 zł, a osoby chcące zakupić abonament z telefonem zapłacą 10 zł więcej.

slajd-12

Standardem w Play jest wliczanie do przedstawianych cen rabatów dla osób aktywujących e-fakturę (5,99zł) oraz tych, którzy wyrażą zgody marketingowe (również 5,99zł).

REKLAMA

Czas pokaże, czy nowa oferta w Play dla telefonów stacjonarnych okaże się strzałem w dziesiątkę, czy też nieudaną próbą reanimacji tej trochę przestarzałej formy telekomunikacyjnej. 

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA