REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Moto 360 trafi jednak do Polski! Znamy cenę i datę premiery!

28.10.2014
11:06
Moto 360 trafi jednak do Polski! Znamy cenę i datę premiery!
REKLAMA

Jeśli czekacie na zegarki z Android Wear, mamy dla Was dobrą nowinę. Najciekawszy i zdecydowanie najgłośniejszy pod względem medialnym z nich, Moto 360, będzie dostępny w Polsce już w styczniu przyszłego roku, a jego cena ma wynosić 999 zł. 

REKLAMA

Informację tę z nieoficjalnych źródeł mamy już od kilku dni, jednak do tej pory nie dzieliliśmy się z nią, gdyż nie była potwierdzona. Teraz mamy niemal 100-procentową pewność, że właśnie w takiej cenie zegarek zadebiutuje nad Wisłą. Pojawia się jednak pytanie, czy będzie warto go kupić. Nie zapominajmy o tym, że Android Wear to dosyć ograniczona platforma, która opiera się głównie na sterowaniu głosem.

moto 360 bateria

Jako że Google nie radzi sobie najlepiej z obsługą polskiego języka, pojawia się możliwość, że dla większości osób akcesorium takie będzie po prostu bezużyteczne. Mam jednak nadzieję, że do tej pory Motorola wraz z Google popracują nad tym, a zegarków będzie się dało wygodnie używać bez korzystania z języka Szekspira. Od osób testujących Moto 360 wiemy, że na razie jest z tym różnie, a zegarek wydaje się drogim i zbędnym gadżetem.

Sama cena urządzenia wydaje się jak najbardziej przystępna.

REKLAMA

Należy pamiętać, że za oceanem zegarek ten kosztuje 249 dolarów. Patrząc na obecną wartość złotówki można było podejrzewać, że za ten gadżet zapłacimy raczej 1099 lub nawet 1199 zł. Tak się jednak nie stało, a Motorola postanowiła nie przebijać psychologicznej granicy cenowej i tym samym przekonać do kupna swojego zegarka większą rzeszę Polaków.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA