REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple zaprasza na konferencję 16 października, ale z dziwnym hasłem. O co chodzi?

Nie będzie już więcej wątpliwości co do daty prezentacji nowych tabletów Apple oraz zaktualizowanych wersji komputerów. Amerykańska firma rozesłała właśnie do pierwszych dziennikarzy zaproszenia na konferencję, która odbędzie się już 16 października tego roku. Trzeba przyznać, że hasło znajdujące się na zaproszeniach jest co najmniej intrygujące.

08.10.2014
18:12
Apple zaprasza na konferencję 16 października, ale z dziwnym hasłem. O co chodzi?
REKLAMA
REKLAMA

Apple za każdym razem stara się podgrzać atmosferę przed konferencją, umieszczając na zaproszeniach jedno krótkie zdanie, mające bezpośredni związek z produktem, który ma zostać zaprezentowany. Tym razem trudno jest jednak domyślić się o co chodzi. Hasło brzmi bowiem:

Zdecydowanie nie można powiązać go z nowymi iPadami, na które nie czekaliśmy raczej zbyt długo. Pozostaje nam więc próba powiązania hasła z pozostałymi kategoriami sprzętowymi, które powinny doczekać się odświeżenia - komputerami.

REKLAMA

Paweł Okopień pisał kilka dni temu, że choć można oczekiwać zmian w przypadku komputerów od Apple, to nie będą one raczej zbyt wielkie i nowe - zapewne znów lżejsze i cieńsze iPady - po raz kolejny skradną show. Skoro jednak nawet Apple stara się od nich odwrócić uwagę, być może powinniśmy oczekiwać czegoś zupełnie nowego. Teoretycznie produktem, który już dawno nie pojawił się w nowej odsłonie jest Mac Mini, ale czy firma z Cupertino zdecydowałaby się uczynić go głównym bohaterem?

Być może domyślamy się, o co może chodzić...

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA