REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Chcesz od nas zaproszenie do Inbox by Google? Przekonaj nas, że to właśnie Tobie się ono należy

24.10.2014
21:46
Chcesz od nas zaproszenie do Inbox by Google? Przekonaj nas, że to właśnie Tobie się ono należy
REKLAMA

Dosłownie przed chwilą pojawiła się wielce oczekiwana nowość w nowej usłudze poczty od Google’a, Inbox - można wysyłać zaproszenia do usługi innym osobom! Zanim jednak wszyscy wpadniecie w euforię, muszę Wam o jednej rzeczy powiedzieć - są tylko 3 zaproszenia, a nowe osoby nie będą mogły od razu wysyłać kolejnych zaproszeń.

REKLAMA

Google mocno reglamentuje dostęp do nowej usługi pocztowej. Ba, z moich informacji wynika, że dostęp do niej ma naprawdę zaledwie garstka Polaków, głównie przedstawicieli mediów. Niewiele lepiej jest za granicą, gdzie również serwis na razie testowany jest głównie przez media.

Dochodzi do tego, że o zaproszenia do Inboksa walczy się w licytacji na.. eBayu. Od nas jedno konto możecie dostać zupełnie za darmo, po znajomości…, wystarczy, że nas do tego odpowiednio przekonacie.

Dwa zaproszenia zostaną w redakcji Spider’s Web, gdzie kolejni blogerzy będą mogli testować wielce obiecującą usługę, by potem ją dla Was opisywać i oceniać. Jedno zapro jest jednak dla Was.

inbox zaproszenia

Przekonajcie mnie komentarzem, że to właśnie Wam się należy. Na Wasze próby czekam do jutra godz. 9:00 rano. Po tym czasie przeczytam wszystkie zgłoszenia w komentarzach i wybiorę to, które najbardziej mnie przekona.

Do boju!

AKTUALIZACJA: Wybrałem komentarz Marka Dzierżaka o następującej treści:

Kiedyś córka zapytana czy ma konto na Tumblirze powiedziała że nie bo to wstyd spotykać ojca na każdym kroku w sieci.... A ja tylko to lubię i nic nie poradzę:)))

REKLAMA

Marku, skontaktuj się ze mną, to wyślę Ci zaproszenie!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA