REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Łatwo żartować z informatyków. A teraz można zgarnąć za to konsolę PlayStation 4

Symbolem konkursu, w którym każdy może opowiadać żarty na temat informatyków zostało “10 parówek”. Niektórzy z was już się domyślają o co chodzi.

Łatwo żartować z informatyków. A teraz można zgarnąć za to konsolę PlayStation 4
REKLAMA
REKLAMA

Jednym z najczęściej powtarzanych i zarazem najśmieszniejszych żartów o i w branży IT jest właśnie “10 parówek”. A idzie to mniej więcej tak:

- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć – prosi żona informatyka.
W sklepie informatyk pyta ekspedientkę:
- Czy są jajka?
- Są.
- To poproszę dziesięć parówek.

Dbając o nasze dobre samopoczucie i poprawę humoru Ikaria zorganizowała konkurs ze świeżymi i zabawnymi dowcipami o informatykach, programistach, administratorach oraz innych przedstawicielach branży IT.

Konkurs jest zacny, gdyż na zwycięzcę czeka konsola PlayStation 4 z dodatkowym kontrolerem DualShock 4. Pozostałymi nagrodami są licencje na oprogramowanie Acronis Disk Director 11 Home.

konsola sony playstation 4 konkurs

Co trzeba zrobić, aby zawalczyć o nową konsolę Sony?

W sumie to zadanie jest proste - polega na opowiedzeniu dobrego, nowego żartu, który wymyśliliście lub który napisało samo życie. Jeśli uczestniczyliście w absurdalnie śmiesznej sytuacji, braliście udział w komicznej wymianie zdań, a wszystko to było ściśle powiązane ze światem IT, to ten konkurs jest dla was.

Wystarczy, że spiszecie te doświadczenia i do 26 października wyślecie za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Można przesłać dowolną liczbę zgłoszeń, a jedynym warunkiem jest unikanie powtarzania żartów, na podstawie których Ikaria stworzyła już swoje komiksy - dlatego wcześniej sprawdźcie tę galerię.

Pamiętajcie, tu chodzi o nowe żarty, historie i dowcipy.

Ikaria od 4 lat tworzy swoje komiksy, których główną postacią przeważnie jest Profesor Ikarus.

Był jesienny poranek 2010 roku, kiedy w serwerowni Ikarii pojawił się Profesor Ikarius. Nasi informatycy do tej pory nie chcą nam zdradzić, jak i skąd się tam wziął. Był nieprzyzwoicie inteligentny, bezspornie nieprzystojny i bezkompromisowo profesjonalny. Początkowo potrafił porozumiewać się jedynie używając naukowych formuł z pogranicza inżynierii, fizyki kwantowej i zaawansowanych rozwiązań IT. Po tygodniu zaraził się od nas wirusem dobrego humoru i zaczął opowiadać dowcipy. Czasem nie był świadomy, że to, co mówi jest zabawne, ale cieszył się, że go słuchamy. A my słuchaliśmy i rysowaliśmy. I tak od czterech lat wspólnie z Profesorem Ikariusem tworzymy komiksy o świecie IT. Dzielimy się nimi z Wami. - czytamy na stronie projektu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zgłoszenia wysyłacie do 26 października, a ogłoszenie wyniku konkursu “10 parówek” nastąpi 20 listopada na stronach Ikarii oraz Spider’s Webu - który z uśmiechem na twarzy został patronem medialnym.

REKLAMA

Z tej racji już wkrótce na Spider's Web będziemy publikować super fajne krótkie komiksy branżowe. My śmialiśmy się z nich do rozpuku. Zapewniam, że Wy też będziecie.

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA