REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dziękuję Wam za te 4 lata

Ponad 1600 tekstów, ponad 4 lata współpracy i 3,5 roku stałego pisania dla Spider's Web to wspaniałe doświadczenie, ale... czas się rozstać.

31.10.2014
15:34
Dziękuję Wam za te 4 lata
REKLAMA

Ze Spider's Web jestem od samego początku - jako czytelnik. Pamiętam dzień w którym Przemek zamykał swojego własnego bloga i ruszał z serwisem, jeszcze pod domeną *.com.pl.

REKLAMA

Kibicowałem temu projektowi, a później stałem się jego częścią. Czuję dumę, gdy widzę, jak cała redakcja dzień po dniu wkłada wiele wysiłku by tworzyć najlepsze technologiczno-lifestylowe miejsce w Sieci. Nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie takowym jest.

TESLA_IFA5

Spider's Web to moje ostatnie 4 lata zawodowej kariery, a tak naprawdę jej początki. To właśnie Przemek Pająk obdarzył mnie olbrzymim zaufaniem i pozwolił szlifować warsztat (któremu wciąż wiele brakuje do doskonałości) pisząc o tematyce RTV. Dzięki Spider's Web odbyłem wiele świetnych podróży, relacjonując tak wielkie technologiczne imprezy jak CES w Las Vegas, czy IFA w Berlinie. Przetestowałem kilkadziesiąt modeli telewizorów, które często trafiały do mnie na równi z polską premierą. Miałem okazję poznać i porozmawiać z niesamowitymi ludźmi.

Dziękuję Przemkowi, dziękuję całej redakcji, a w szczególności Mateuszowi Nowakowi i Damianowi Jaroszewskiemu, którzy w ostatnim roku konsultowali i akceptowali tematy oraz  poprawiali teksty. Podziękowania należą się też Wam, bo w końcu to co wychodzi spod klawiatury, zawsze było tworzone z myślą o Czytelnikach Spider's Web. Starałem się na bieżąco informować o rynku RTV, sytuacji w branży telewizyjnej, testować telewizory, projektory, czasem zahaczyć o tematykę Apple, czy motoryzację. Mam nadzieję, że większość tych tekstów była rzetelna i czytaliście je z przyjemnością.

TCL_Thomson_IFA_2014_3

Czasem w życiu potrzeba zmian, poszukiwania nowych wyzwań i przygód. Właśnie taki okres  nadszedł w moim. Wkrótce znów będziecie mogli przeczytać moje teksty w Sieci. Mam nadzieje, że uda mi się stworzyć coś z czego będę równie szczęśliwy i dumny, jak z pisania dla Was na łamach Spider's Web.

REKLAMA

Jeszcze raz dzięki wszystkim! Zostańcie z Spider's Web, tak jak i ja pozostaje stałym czytelnikiem wciąż rozwijającego się serwisu, gdzie świetna ekipa przygotowuje dla kolejne genialne projekty!

Parę moich tekstów powinno się jeszcze tutaj pojawić.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA