Spiders Web  / Felieton

Dziękuję Wam za te 4 lata

180 interakcji
dołącz do dyskusji

Ponad 1600 tekstów, ponad 4 lata współpracy i 3,5 roku stałego pisania dla Spider's Web to wspaniałe doświadczenie, ale... czas się rozstać.

Ze Spider's Web jestem od samego początku - jako czytelnik. Pamiętam dzień w którym Przemek zamykał swojego własnego bloga i ruszał z serwisem, jeszcze pod domeną *.com.pl.

Kibicowałem temu projektowi, a później stałem się jego częścią. Czuję dumę, gdy widzę, jak cała redakcja dzień po dniu wkłada wiele wysiłku by tworzyć najlepsze technologiczno-lifestylowe miejsce w Sieci. Nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie takowym jest.

TESLA_IFA5
Za kierownicą Tesli podczas IFA 2014

Spider's Web to moje ostatnie 4 lata zawodowej kariery, a tak naprawdę jej początki. To właśnie Przemek Pająk obdarzył mnie olbrzymim zaufaniem i pozwolił szlifować warsztat (któremu wciąż wiele brakuje do doskonałości) pisząc o tematyce RTV. Dzięki Spider's Web odbyłem wiele świetnych podróży, relacjonując tak wielkie technologiczne imprezy jak CES w Las Vegas, czy IFA w Berlinie. Przetestowałem kilkadziesiąt modeli telewizorów, które często trafiały do mnie na równi z polską premierą. Miałem okazję poznać i porozmawiać z niesamowitymi ludźmi.

Dziękuję Przemkowi, dziękuję całej redakcji, a w szczególności Mateuszowi Nowakowi i Damianowi Jaroszewskiemu, którzy w ostatnim roku konsultowali i akceptowali tematy oraz  poprawiali teksty. Podziękowania należą się też Wam, bo w końcu to co wychodzi spod klawiatury, zawsze było tworzone z myślą o Czytelnikach Spider's Web. Starałem się na bieżąco informować o rynku RTV, sytuacji w branży telewizyjnej, testować telewizory, projektory, czasem zahaczyć o tematykę Apple, czy motoryzację. Mam nadzieję, że większość tych tekstów była rzetelna i czytaliście je z przyjemnością.

Wraz z E Hao CEO TCL Multimedia podczas IFA 2014
Wraz z E Hao CEO TCL Multimedia podczas IFA 2014

Czasem w życiu potrzeba zmian, poszukiwania nowych wyzwań i przygód. Właśnie taki okres  nadszedł w moim. Wkrótce znów będziecie mogli przeczytać moje teksty w Sieci. Mam nadzieje, że uda mi się stworzyć coś z czego będę równie szczęśliwy i dumny, jak z pisania dla Was na łamach Spider's Web.

Jeszcze raz dzięki wszystkim! Zostańcie z Spider's Web, tak jak i ja pozostaje stałym czytelnikiem wciąż rozwijającego się serwisu, gdzie świetna ekipa przygotowuje dla kolejne genialne projekty!

Parę moich tekstów powinno się jeszcze tutaj pojawić.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst