REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Kaddafi, Fidel Castro i Kim Dzong Un czekają, czyli... Tropico 3 za darmo!

Kaddafi, Fidel Castro czy Kim Dzong Un – kultowa seria strategiczna Tropico pozwala graczowi wcielić się w buty dyktatora, który zdecydowaną ręką czuwa nad dobrobytem, edukacją, kulturą oraz ideologią swoich obywateli. Tylko dzisiaj „ojcem narodu” może zostać każdy gracz, bezpłatnie pobierając trzecią odsłonę Tropico.

23.09.2014
16:43
Kaddafi, Fidel Castro i Kim Dzong Un czekają, czyli… Tropico 3 za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Tropico 3 zadebiutowało w 2009 roku na komputerach osobistych z systemem Windows. Rok później konwersja gry wylądowała na Xoksie 360, z kolei posiadacze Maców musieli czekać na swoją edycję aż do 2012 roku.

Gra studia Haemimont Games odniosła sukces za sprawą niecodziennej formuły. Gracz zakłada tutaj buty wielkiego, potężnego i niemal wszechmogącego „El Presidente”. Pod naszą „opieką” bananowa republika może przekształcić się w dobrze prosperujące państwo, raj dla turystów oraz wzór do naśladowania przez zepsute kraje szeroko rozumianego „zachodu”.

tropico 3 3

Poza wykonywaniem przygotowanych przez producenta misji gra oferuje również niczym nieskrępowany tryb swobodny, w którym nieustannie rozbudowujemy posiadane przez siebie włości, zwiększamy jakość życia obywateli, dbamy o bezpieczeństwo wyspy oraz zabijamy w zarodku wszelką, nawet podziemną opozycję. To właśnie w tym trybie spędziłem najwięcej czasu i ze względu na jego obecność polecam każdemu z was dać szansę Tropico 3.

REKLAMA

Aby pobrać Tropico 3, wystarczy wejść na stronę Humble Bundle oraz podać swój adres e-mail. To tyle. Organizatorzy akcji chcą w ten sposób ponownie zwrócić uwagę na własną platformę cyfrowej dystrybucji, o której w ostatnim czasie zrobiło się bardzo cicho. Darmowe Tropico 3 to bez dwóch zdań świetny pomysł, aby przypomnieć o sklepie wszystkim graczom. Po podaniu adresu e-mail otrzymacie kod do aktywacji gry w cyfrowej wersji na platformie Steam.

Oferta na darmową grę jest ograniczona czasowo.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA