REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Sony idzie na wojnę z iPadem mini. Oto Z3 Tablet Compact - pierwsze wrażenia Spider's Web [zdjęcia i wideo]

Smartfony to nie jedyna nowość w ofercie japońskiej firmy. Oprócz tego Sony pokazało ciekawsze produkty, w tym pierwszy ośmiocalowy tablet i nową generację inteligentnej galanterii opartą o Android Wear i zintegrowaną z aplikacją Sony LifeLog.

03.09.2014
18:41
Sony idzie na wojnę z iPadem mini. Oto Z3 Tablet Compact – pierwsze wrażenia Spider’s Web [zdjęcia i wideo]
REKLAMA
REKLAMA

Co jest miłym zaskoczeniem, obiektywy QX najwyraźniej nie okazały się niewypałem. Nie tylko nie wypadły z oferty, a doczekały się następców. Zacznijmy jednak od tabletu.

Znów najcieńszy tablet?

sony-z3-tablet-compact-2

Xperia Z3 Tablet Compact to pierwszy ośmiocalowiec w ofercie Sony, który od razu przypadł mi do gustu. To urządzenie wyróżnia się na rynku androidowych tabletów. Po pierwsze, 8 cali to nie jest standardowa długość przekątnej, po drugie - jest tak jak poprzednicy wodoodporny. Nadal inni producenci tego nie skopiowali.

sony-z3-tablet-compact-1

Urządzenie też zachwyca formą, bo jego grubość to zaledwie 6,4 milimetra. To, w połączeniu z wyjątkowo niską wagą, robi fenomenalne wrażenie. Tablet jest na tyle lekki, że można go utrzymać w dwóch palcach łapiąc za sam róg. Czegoś takiego nie jestem w stanie zrobić nawet z iPadem mini, o takim Nexusie nie wspominając.

REKLAMA

Więcej o tym sprzęcie będę mógł powiedzieć jak spędzę z nim nieco więcej czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA