REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dobra promocja Samsunga - wystarczy, że pokażesz aplikacje, z których korzystasz, a dostaniesz kasę na dalsze zakupy

Samsung od dłuższego czasu stawia na aktywną komunikację w mediach społecznościowych. Najbardziej cieszy mnie fakt, że nie zapomina przy tym o Twitterze. I właśnie tam rozdaje dzisiaj kasę.

29.09.2014
16:34
Dobra promocja Samsunga – wystarczy, że pokażesz aplikacje, z których korzystasz, a dostaniesz kasę na dalsze zakupy
REKLAMA
REKLAMA

Na twitterowym koncie Samsung Polska pojawił się taki oto, dość tajemniczy, tweet:

Zastanawiałem się, co takiego może się wydarzyć. Co zaplanował Samsung? O co chodzi w tej zabawie? Odpowiedzi na powyższe pytania przyszły bardzo szybko. Samsung ocenia aplikacje z których korzystają twitterowicze i jeśli uzna, że mają za mało aplikacji to przekazuje im bony na zakupy w sklepie Galaxy Apps.

Promocja ta jest kierowana zatem to posiadaczy urządzeń z rodziny Galaxy, a nie dla wszystkich użytkowników Androida. Galaxy Apps w przeciwieństwie do innych alternatywnych sklepów, jak np. Amazon Store, działa tylko i wyłącznie na urządzeniach Samsunga.

REKLAMA

Samsungowi zdecydowanie należą się słowa uznania. To pomysłowa akcja promująca sklep Galaxy Apps, o którym wielu klientów nie wie lub zapomina. Po otrzymaniu bonu na zakupy, osoby te zapewne zdecydują się odwiedzić sklep Samsunga i wybiorą dla siebie miły upominek w postaci bezpłatnej aplikacji, za którą normalnie musieliby zapłacić.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA