REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Aktualizacja: Tego jeszcze nie było: PlayStation 4 w abonamencie Red Bull Mobile znacznie tańsze niż w sklepie!

Zawsze uważałem, że nie opłaca się kupować sprzętu wraz z abonamentem u operatora. Ilekroć podliczałem koszt końcowy abonamentu i urządzenia, wychodziło, że zapłacę więcej niż za urządzenie zakupione na wolnym rynku i abonament bez telefonu. Byłem więc w wielkim szoku, gdy zobaczyłem cenę konsoli PS4 w ofercie Red Bull Mobile dla przenoszących numer.

09.09.2014
10:05
Promocja PlayStation 4 w Red Bull Mobile
REKLAMA
536 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Aktualizacja 2:

Konsole znowu są dostępne, więc lepiej się spieszcie!

Aktualizacja:

Niestety, okazało się, że w promocji nie było dostępnych zbyt wiele urządzeń, czyli generalnie było to dość słaba akcja. W tym momencie nie da się zamówić konsoli, ponieważ pojawia się komunikat, że produkt nie jest już dostępny. Jedyną szansą na zdobycie PlayStation 4 w promocyjnej cenie jest ewentualne odrzucenie jednego ze złożonych już wniosków. Już raz w tym roku była taka jedna promocja na tablety Samsunga, gdzie liczba sztuk w niższej cenie byłą bardzo ograniczona...

ps4

Wcześniejszy tekst:

Standardowa cena za konsolę PS4 bez dodatkowych gier waha się pomiędzy 1500 a 1700 zł. Można również znaleźć promocyjne ceny minimalnie poniżej 1500 zł. Jednak żadna z tych cen nie przebija oferty Red Bull Mobile.

W abonamencie RBM No Limits II z pakietem internetowym 2 GB oraz nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci za 49 zł miesięcznie konsola kosztuje 36 zł. Jest to jednorazowa opłata przy realizacji zamówienia. Szczerze mówiąc nie wierzyłem w ceny widniejące przed moimi oczami i starałem się znaleźć dodatkowy haczyk. Rozmowa z przedstawicielką sklepu internetowego potwierdziła, że to jedyna opłata z konsolę, a także, że nie ma ukrytych rat w abonamencie.

Red Bull Mobile PS4

Miesięczna opłata za abonament w wysokości 49 zł możliwa jest przy przeniesieniu numeru z innej sieci oraz przy aktywnej e-fakturze. Po upływie 24 miesięcy zapłacimy w sumie mniej niż gdybyśmy zakupili konsolę na wolnym rynku. Uwzględniając abonament, opłatę aktywacyjną i cenę konsoli łącznie zapłacimy 1261 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że otrzymujemy także nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 2 GB transferu co miesiąc, jest to naprawdę korzystna oferta.

Dotychczas traktowałem oferty z urządzeniem jako przynętę, w którą łapały się osoby chcące zaoszczędzić na sprzęcie, a w konsekwencji i tak płaciły więcej niż wynosi cena rynkowa urządzenia. Okazuje się jednak, że można naprawdę zaoszczędzić kupując sprzęt u operatora. Z informacji jakie uzyskałem wynika, że oferta dostępna będzie do wyczerpania zapasów, które mam nadzieję nie są zbyt małe.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA