REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Kończy ci się pakiet danych w Orange? Pójdź do sklepu po... chipsy

Pakiety internetowe czy np. darmowe minuty w zamian za kody z produktów spożywczych nie są niczym nowym - zbierano już m.in. nakrętki od napojów gazowanych czy opakowania po batonikach. Od dziś Orange startuje z kolejną tego typu promocją, w ramach której za kod z chipsów otrzymamy skromny, ale bezpłatny pakiet na transmisję danych.

01.09.2014
10:27
Kończy ci się pakiet danych w Orange? Pójdź do sklepu po… chipsy
REKLAMA
REKLAMA

Promocja startuje już dzisiaj i zakończy się 30 listopada. Jej zasady, pomimo jak zwykle obszernego regulaminu, są dość proste. Wystarczy kupić chipsy Lays i odnaleźć we wnętrzu paczki specjalny kod. Ten z kolei należy wysłać na numer 80409 i cieszyć się pakietem 100 MB do wykorzystania przez 24 godziny (a właściwie do 23:59:59 następnego dnia).

orange internet

Pozostałe w ramach oferty megabajty można sprawdzić wysyłając płatnego (20 gr) SMS na numer 901, dzwoniąc na *500 lub przez orange.pl.

Równie prosta jest także odpowiedź na to, czy osoby, które np. zorganizują imprezę i kupią 10 paczek chipsów, będą mogły wykorzystać jednocześnie wszystkie kody:

REKLAMA

W ramach Promocji Abonent może otrzymać Bonus za każdy prawidłowo wysłany Kod, przy czym za jeden Kod może otrzymać Bonus tylko jeden raz

Zawsze można oczywiście podzielić się nimi z gośćmi, szczególnie jeśli posiadamy telefon na abonament. Promocja jest przeznaczona bowiem wyłącznie dla użytkowników oferty na kartę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA