REKLAMA

Klienci Netii nie muszą czekać do wyborów na odkodowane HBO. Mają przecież nową wersję HBO GO

Dopiero co pisaliśmy o promocji na HBO GO w Samsungu i w komentarzach padło pytanie o aktualizację wersji dla Netia Player. Ta się pojawiła i również nie obędzie się bez promocji.

26.09.2014 08.29
Klienci Netii nie muszą czekać do wyborów na odkodowane HBO. Mają przecież nową wersję HBO GO
REKLAMA

Netia Player, choć ma już swoje lata jest jednym z najciekawszych set-top-boksów w ofercie polskich operatorów telewizyjnych. Urządzenie posiada szereg dodatkowych funkcji i dedykowane aplikacje dla wielu serwisów VOD oraz innych usług. Dzięki czemu śmiało może konkurować z platformami Smart TV i udoskonalić nawet nasz stary kineskopowy telewizor.

REKLAMA
1411382061_wieomh_600

Niestety jakość aplikacji HBO GO nie była zbyt zadowalająca i jest to raczej eufemistyczne określenie. Netia oferuje HBO GO na dobrych warunkach. Możemy korzystać z tej usługi VOD nawet nie posiadając dostępu do innych usług telewizyjnych w Netii Jednak korzystanie z HBO GO na Netia Playerze było katorgą.

Nowa aplikacja HBO GO w Netia Player zdecydowanie różni się od poprzedniej i przypomina rozwiązania znane z tabletów czy przeglądarki internetowej. Użytkownicy HBO GO poradzą sobie z nawigacją więc bezproblemowo. Można zmieniać język, oceniać filmy, dodawać je do ulubionych, czy korzystać z wygodnej wyszukiwarki.

Z okazji tej premiery Netia przygotowała też gratkę dla wszystkich posiadaczy Playera. Do końca września wszystkie treści z HBO GO będą odkodowane. Każdy, kto posiada w domu Netia Player może więc cieszyć się genialnymi serialami i licznymi pozycjami filmowymi. W przyszłości też wszyscy użytkownicy będą mieli dostęp do wybranych materiałów bez żadnych opłat. Najczęściej są to klipy wideo poświęcone realizacji poszczególnych produkcji, ale zdarzają się premierowe odcinki kolejnych sezonów wielkich hitów produkcji HBO.

netia player 2
REKLAMA

Promocja przy zakupie telewizorów Samsunga, nowa aplikacja HBO GO w Netia Player to drobne rzeczy, ale z szerszej perspektywy ukazują, jak ten światowy dostawca usług wideo poważnie traktuje nasz rynek. A to dobrze wróży dalszym planom HBO, jak i pojawieniu się jego największego konkurenta Netflixa. W przyszłym roku Netflix ma podjąć decyzję o planach ekspansji w Europie Środkowej i Wschodniej oraz innych rejonach świata na najbliższe 5 lat. Im więcej legalnych treści w wygodnych aplikacjach tym lepiej.

Zdjęcia pochodzą z serwisów Shutterstock, demotywatory.pl oraz ze strony Netii

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA