Operatorzy  / News

Nowa oferta NJU - bez limitu za 39 zł. Tylko gdzieś to już widziałem

Picture of the author

Wprowadzona w NJU z rachunkiem usługa “jeden na wszystko” sprawia, że opłaty miesięczne za ofertę no-limits i pakietem internetowym 2 GB nie zapłacimy więcej niż 39 zł. Oferta dostępna jest dla wszystkich abonentów NJU, także tych, którzy umowę podpisali już dawno temu.

“Jeden na wszystko” jest usługą dodatkową, którą należy aktywować np. poprzez wysłanie SMS o treści “AKT” pod numer 80144. Po aktywacji usługi należy poczekać do pierwszego dnia najbliższego cyklu rozliczeniowego i można zacząć dzwonić, SMS-ować i korzystać z Sieci bez obaw o wysokie rachunki. Maksymalnie zapłacimy 39 zł. Jeżeli w danym miesiącu nie potrzebujemy wykorzystywać w pełni wszystkich dostępnych możliwości, na fakturze może zostać naliczona opłata wynosząca zaledwie 9 zł. Jest to bardzo elastyczna oferta. Powyższa usługa wyklucza się z innymi dodatkowymi usługami w NJU, takimi jak “ do komórkowych za 19 zł” oraz “więcej internetu”.

Minimalnie lepszą ofertę ma obecnie Red Bull Mobile

W podstawowym pakiecie Red Bull Mobile w cenie 29 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (włącznie z numerami stacjonarnymi), pakiet internetowy 2 GB oraz nielimitowane oglądanie filmów w serwisie YouTube. Za dodatkowe 9 zł możemy aktywować pakiet nielimitowanych SMS i MMS do wszystkich sieci i tym samym za taki zestaw jak w NJU zapłacimy 38 zł. Podobnie jak w NJU, oferta Red Bull Mobile jest na czas nieokreślony, więc można ją wypowiedzieć bez żadnej kary umownej.

Nielimitowane przeglądanie YouTube jest usługą przesądzającą o wyższości oferty RBM nad NJU. Należy jednak pamiętać, że po wykorzystaniu podstawowego pakietu internetowego prędkość ograniczana jest do 32 kb/s i wówczas YouTube również zostaje ograniczony, czyli w praktyce ciężko jest cokolwiek obejrzeć.

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst