REKLAMA

Nowa oferta NJU - bez limitu za 39 zł. Tylko gdzieś to już widziałem

Wprowadzona w NJU z rachunkiem usługa “jeden na wszystko” sprawia, że opłaty miesięczne za ofertę no-limits i pakietem internetowym 2 GB nie zapłacimy więcej niż 39 zł. Oferta dostępna jest dla wszystkich abonentów NJU, także tych, którzy umowę podpisali już dawno temu.

16.09.2014 06.00
Nowa oferta NJU – bez limitu za 39 zł. Tylko gdzieś to już widziałem
REKLAMA
REKLAMA

“Jeden na wszystko” jest usługą dodatkową, którą należy aktywować np. poprzez wysłanie SMS o treści “AKT” pod numer 80144. Po aktywacji usługi należy poczekać do pierwszego dnia najbliższego cyklu rozliczeniowego i można zacząć dzwonić, SMS-ować i korzystać z Sieci bez obaw o wysokie rachunki. Maksymalnie zapłacimy 39 zł. Jeżeli w danym miesiącu nie potrzebujemy wykorzystywać w pełni wszystkich dostępnych możliwości, na fakturze może zostać naliczona opłata wynosząca zaledwie 9 zł. Jest to bardzo elastyczna oferta. Powyższa usługa wyklucza się z innymi dodatkowymi usługami w NJU, takimi jak “ do komórkowych za 19 zł” oraz “więcej internetu”.

NJU Mobile

Minimalnie lepszą ofertę ma obecnie Red Bull Mobile

W podstawowym pakiecie Red Bull Mobile w cenie 29 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (włącznie z numerami stacjonarnymi), pakiet internetowy 2 GB oraz nielimitowane oglądanie filmów w serwisie YouTube. Za dodatkowe 9 zł możemy aktywować pakiet nielimitowanych SMS i MMS do wszystkich sieci i tym samym za taki zestaw jak w NJU zapłacimy 38 zł. Podobnie jak w NJU, oferta Red Bull Mobile jest na czas nieokreślony, więc można ją wypowiedzieć bez żadnej kary umownej.

Red Bull Mobile

Nielimitowane przeglądanie YouTube jest usługą przesądzającą o wyższości oferty RBM nad NJU. Należy jednak pamiętać, że po wykorzystaniu podstawowego pakietu internetowego prędkość ograniczana jest do 32 kb/s i wówczas YouTube również zostaje ograniczony, czyli w praktyce ciężko jest cokolwiek obejrzeć.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA