REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Rodzice, nie bójcie się, LG będzie śledzić wasze dzieci

Tytuł jest oczywiście trochę na wyrost, ponieważ tak naprawdę nie ma się czegoś bać. LG już wkrótce wprowadzi do Polski opaskę na rękę o nazwie KizOn. Dzięki niech rodzice mogą być bardziej spokojni o swoje pociechy.

08.09.2014
11:45
Rodzice, nie bójcie się, LG będzie śledzić wasze dzieci
REKLAMA
REKLAMA

Opaska swoim wyglądem przypomina zegarek. Jej działanie jest proste i zarazem bardzo skuteczne. W urządzeniu zostanie umieszczona karta SIM, najlepiej w ofercie no-limit, ale o tym za chwilę. Następnie rodzice będą mogli zdefiniować w urządzeniu dwa numery telefonów. Swoje oczywiście. Potem wystarczy zainstalować darmową aplikację od LG, dostępną w Sklepie Google Play i po sprawie.

SAMSUNG CSC

Opaska przez cały czas, w formie wiadomości tekstowych, będzie nas informować o tym, co robi dziecko. Jeśli w trakcie lekcji wyjdzie poza teren szkoły, to będziemy o tym wiedzieć. I właśnie dlatego przydałaby się oferta no-limit, ponieważ LG KizOn każdego dnia może wysyłać nawet do 80 SMS-ów do rodziców z informacją o tym, gdzie znajduje się ich pociecha. Przy małym pakiecie mogłoby to się wiązać z dość sporymi kosztami. Oczywiście rodzice mogą też do dziecka dzwonić, tak samo, jak pociecha do swoich opiekunów i tylko do nich.

Gadżet może być przydatny szczególnie przy małych dzieciach.

Jak udało mi się dowiedzieć, LG aktualnie negocjuje z polskimi operatorami formę, w jakiej opaska miałaby się pojawić w naszym kraju. Koreańskiej firmie zależy między innymi na tym, aby dostępne były pakiety typu: weź telefon dla siebie, za darmo otrzymasz opaskę dla dziecka KizOn. Nieoficjalnie dowiedziałem się także, że na wolnym rynku urządzenie miałoby kosztować w granicach 400-600 zł.

SAMSUNG CSC
REKLAMA

Opaska nie jest specjalnie piękna, ale przecież ma być dla małego dziecka, a nie tatusia, który rano ubiera marynarkę do pracy lub mamy w eleganckim żakiecie. Ważne, aby urządzenie spełniało swoje zadanie, czyli informowało o poczynaniach pociechy.

W ofercie mają być dwa modele – niebieski oraz różowy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA