1. Spider's Web
  2. Technologie

Mamy 40 GB Internetu od Mobile Vikings do rozdania

Lokowanie produktu

A jeśli mam być dokładny to 40 GB Internetu mobilnego, 40 tysięcy darmowych SMS-ów i 380 zł do przegadania - tak zapowiada się konkurs Spider’s Web i Mobile Vikings.

05.09.2014
19:25
Mamy 40 GB Internetu od Mobile Vikings do rozdania
176 interakcji
dołącz do dyskusji

We współpracy z Mobile Vikings przygotowaliśmy dla Czytelników Spider’s Web szybki konkurs. Startujemy dzisiaj i bawimy się do niedzieli, do godziny 20:00.

Walczycie o dwadzieścia darmowych kart Mobile Vikings zasilonych kwotą 19 zł, którą możecie wykorzystać na rozmowy. Dodatkowo na każdej karcie uruchomiony jest pakiet 2000 darmowych SMS-ów oraz 2 GB pakiet Internetu mobilnego.

Zadanie jest proste - należy podać:

Najdziwniejsze miejsce, w którym korzystałeś z Internetu.

Wiemy z własnego doświadczenia, że z dostępem do Internetu bywają problemy. To zaś rodzi zabawne historie i niesamowite sploty wydarzeń. Czekamy na Wasze historie związane z nietypowymi miejscami i sytuacjami, w których korzystaliście z Internetu.

Regulamin konkursu:

  • Konkurs trwa od 05.09.2014 (piątek) do 07.09.2014 (niedziela) do godziny 20:00.
  • Odpowiedzi na konkursowe zadanie należy udzielić w komentarzu pod tym wpisem.
  • Najlepsze komentarze zostaną wybrane najpóźniej w poniedziałek 08.09.2014 r., a ich autorzy nagrodzeni kodami na darmowe karty Mobile Vikings.
  • Autorów dwudziestu najlepszych odpowiedzi na zadanie konkursowe nagrodzimy kodami na darmowe karty Mobile Vikings z 2 GB Internetu, 2000 SMS-ów i 19 zł na rozmowy.
  • Warunkiem koniecznym jest podanie w formularzu Disqus (nasz system komentarzy) poprawnego adresu e-mail, na który wyślemy specjalny kod, który pozwoli zwycięzcom zamówić bezpłatnie kartę Mobile Vikings.

Powodzenia!

PS. A tak w ogóle to sprawdźcie ofertę Mobile Vikings, bo jest świetna. Serio.

Mobile_Vikings_Polska
Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze