Sprzęt  / News

Apple próbuje odwrócić uwagę od targów IFA 2014 - odlicza do swojej konferencji i zapowiada wideo na żywo

Na targach IFA w Berlinie Spider's Web ma pięciu blogerów, którzy przygotowują relacje, blogują na żywo i oceniają świeży sprzęt, zaprezentowany przez największych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Jednak już teraz czujemy, że oczy całego świata są zwrócone w innym kierunku. Wszyscy patrzymy na Apple.

Piszemy o nowym Sony, piszemy o nowym Samsungu, piszemy o nowych Asusach, Lenovo i Nokiach, a wy, Czytelnicy Spider's Web, piszecie o jednym. O Apple.

Na naszym Facebooku, na Twitterze oraz w komentarzach na Spider's Web, praktycznie pod każdym wpisem o nowych sprzętach największych marek obecny jest Apple ze swoimi smartfonami. Ze smartfonami, które jeszcze oficjalnie nie istnieją.

Apple odlicza czas i krzyczy: wszystkie oczy na mnie!

Już za 4 dni i 20 godzin Apple rozpocznie swój show, podczas którego zaprezentuje nowe iPhone'y 6 oraz - taką mam nadzieję - urządzenia ubieralne. Co ważne, Apple potwierdza, że z tego wydarzenia będzie dostępne wideo na żywo. Rozwiano tym samym wątpliwości, czy miejsce konferencji, w którym zorganizowana zostanie konferencja posiada odpowiednią do tego infrastrukturę.

Licznik Apple tyka na tej stronie. W tym samym miejscu ma zostać udostępnione wideo na żywo z konferencji. My też oczywiście będziemy z wydarzenia Apple prowadzić bloga na żywo.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst