REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Trzy miesiące darmowego internetu, kupony rabatowe i wiele więcej - UPC i Plus prezentują promocje dla studentów

Jeśli jesteś studentem i szukasz mobilnego lub stacjonarnego dostępu do Internetu, powinny zainteresować cię oferty Plusa i UPC. Pozwalają one zaoszczędzić nie tylko znaczną części abonamentu, ale też zawieszenie działania usług na czas wakacji lub otrzymanie dodatkowych bonusów, takich jak zniżki.

02.09.2014
8:00
Trzy miesiące darmowego internetu, kupony rabatowe i wiele więcej – UPC i Plus prezentują promocje dla studentów
REKLAMA
REKLAMA

Promocja w Plusie dotyczy usługi Power LTE. Po podpisaniu umowy na okres 12 miesięcy klient nie musi płacić jakichkolwiek rachunków przez pierwsze trzy miesiące. By skorzystać z oferty, należy mieć legitymację studencką lub nauczycielską. Oferta jest ważna we wszystkich pakietach dostępnych w usłudze Power LTE, jednak zdecydowaną większość osób zainteresuje zapewne najtańszy pakiet internetowy o wielkości 5 GB, który kosztuje zaledwie 29,90 zł miesięcznie.

plus student

Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę trzy darmowe miesiące, okaże się, że sumaryczny koszt takiego dostępu do Internetu będzie niższy niż 23 zł miesięcznie. Dodatkowo kuszące jest, że nawet w przypadku najtańszego planu taryfowego przez pół roku mamy darmowy, nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. Jeśli po tym czasie będziemy chcieli nadal korzystać z tej usługi, konieczne będzie zapłacenie 10 zł miesięcznie. Jeśli jednak skusimy się na pakiet internetowy kosztujący 49,90 zł lub więcej, usługa nielimitowanego dostępu do Internetu w zasięgu LTE będzie darmowa przez cały czas trwania umowy.

Z kolei osoby, które szukają możliwości korzystania ze stacjonarnego dostępu do Internetu, powinny zastanowić się nad Akcją Student oferowaną przez UPC

W ramach nowej ofert możliwe jest zamówienie elastycznej, trwającej do czerwca 2015 lub 2016. W przypadku wybrania dłuższej oferty istnieje możliwość zawieszenia usługi na okres 1-3 miesięcy w okresie wakacyjnym. W Akcji Student możliwej jest korzystanie z Internetu o prędkości 10, 60, 120 oraz 250 Mb/s. Do każdej umowy za darmo jest dodawany router WiFi.  Ceny poszczególnych prędkości wynoszą, w przypadku umowy do czerwca 2015 roku: 59 zł za 10 Mb/s, 70 zł za 60 Mb/s , 79 zł za 120 Mb/s i 100 zł za 250 Mb/s . W przypadku wybrania umowy dłuższej o rok wszystkie ceny spadają o 10 zł miesięcznie.

UPC Student

W Akcji Student oprócz dostępu do sieci klienci zyskają  także kupony zniżkowe od partnerów akcji. Do tych ostatnich należą między innymi Agito.pl, Eventim.pl, Domino’s Pizza, Muve.pl, a także Wimp.pl. Przykładowe promocje to możliwość kupna tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 i gier ze zniżką 20%, ceny biletów na wydarzenia kulturalne niższe o 10 złotych, dwa miesiące korzystania z Wimp za darmo oraz kupon wielokrotnego użytku pozwalający na zamówienie 2 pizz w cenie 1 w sieci Domino’s Pizza.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA