REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Niezwykła akcja Orange, dzięki której twój HTC One może być inny niż wszystkie. Jeśli się pospieszysz

Orange w ciągu dwóch najbliższych dni przeprowadzi niesamowicie ciekawą akcję grawerowania smartfonów HTC swoich klientów. Każdy posiadacz HTC One ma możliwość ozdobienia swojego telefonu przez profesjonalnego grawera.

19.09.2014
20:51
Niezwykła akcja Orange, dzięki której twój HTC One może być inny niż wszystkie. Jeśli się pospieszysz
REKLAMA
REKLAMA

Jak podaje Aleksandra Wójcik na blogu Orange Polska, wystarczy w ten weekend udać się do salonu Orange przy Placu Konstytucji w Warszawie aby móc poddać swojego HTC One odpowiednim zabiegom upiększającym.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze smartfonów HTC One M8 oraz M7, którzy korzystają z nich w sieci Orange. Nie muszą to być jedynie telefony, które zostały zakupione wraz z abonamentem lub bezpośrednio od tego operatora. Orange umożliwi wygrawerowanie każdemu właścicielowi HTC One bez względu na to, gdzie dokonali zakupu urządzenia.

W salonie udostępnione zostaną gotowe wzory grawerunków, ale kreatywni klienci mogą stworzyć swój własny i niepowtarzalny wzór we współpracy z grawerem. Akcja będzie trwała przez dwa najbliższe dni - w sobotę od 11:00 do 17:00, a w niedzielę od 11:00 do 16:00. Jeśli więc ktoś ma HTC One, któremu chciałby nadać niepowtarzalny wygląd, a nie ma planów na weekend, powinien spróbować.

HTC ONE grawerunek Orange

Mimo ograniczonego zasięgu przestrzennego jak i niewielkiej liczby modeli mogących wziąć udział w akcji uważam, że jest to świetny sposób na promocję zarówno marki Orange jak i produktów HTC. Smartfon z wygrawerowanym wzorem lub dedykacją może być świetnym materiałem na prezent lub podkreślać indywidualny styl właściciela, a telefony HTC z serii One, dzięki swojej budowie, idealnie nadają się do tego typu zabiegów.

Należy tylko pamiętać o jednej wadzie takiego zabiegu, której świadomi są m.in. posiadacze iPodów, na których kiedyś również możliwe było wygrawerowanie określonych treści. Im bardziej osobisty będzie ozdobnik, tym trudniej będzie potem sprzedać taki telefon. Kto chciałby kupić telefon z drugiej ręki, na którego obudowie znajduje się np. nazwisko właściciela?

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA