REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

HBO GO bez umowy w telewizorach Samsunga. Jest jednak haczyk

HBO GO to jedna z najciekawszych usług VOD w naszym kraju. Oferuje mnóstwo filmów, ale niestety trzeba związać się umową z operatorem. Przynajmniej wymagano tego do teraz - obecnie jeśli kupimy telewizor Samsunga, to HBO GO bez umowy też dostaniemy. Czeka nas wtedy wiele serialowych maratonów.

18.09.2014
17:29
HBO GO bez umowy w telewizorach Samsunga. Jest jednak haczyk
REKLAMA

Samsung prowadzi obecnie kampanię promującą funkcję Smart TV w swoich telewizorach. Odbywa się ona pod hasłem "Nuda jest Ci potrzebna jak rybie rower". Chodzi o to, że posiadając Smart TV od Samsunga mamy tak szeroki zakres treści, że o nudę nie musimy się martwić. Zawsze znajdzie się coś do obejrzenia.

REKLAMA
smart tv samsung

Kolejnym elementem mającym zachęcić do zakupu telewizorów Samsunga jest promocja powiązana z HBO GO. Jeśli zakupimy telewizor Samsunga między 18 września, a 19 października bieżącego roku to otrzymamy kod na trzymiesięczny dostęp do serwisu HBO GO.

Z HBO GO można korzystać zarówno poprzez aplikacje Smart TV na telewizorach Samsunga, jak i aplikacje mobilne na smartfonach i tabletach, a także za pośrednictwem strony internetowej na komputerach.

Akcję na pewno docenią te osoby, które rzeczywiście przymierzały się do zakupu telewizora w najbliższym czasie. Wprawdzie jest ona dość skromna, w końcu 3 miesiące to nie jest za długi okres, a później użytkownicy nie mają możliwości przedłużenia korzystania z HBO GO bez podpisania umowy z którymś z dostawców telewizji lub internetu.

hbo

Jednocześnie taka akcja ze strony Samsunga i HBO GO może zwiastować zmiany w podejściu do tego abonamentu i przynajmniej delikatne rozluźnienie zasad. Być może wkrótce podpisywanie długoterminowej umowy z operatorem nie będzie koniecznością - wystarczy właśnie zakup urządzenia od określonego producenta. To zawsze kolejny sposób na to, aby zdobyć dostęp do tej ciekawej i bardzo pożądanej usługi VOD.

Taki ruch jest szczególnie prawdopodobny spoglądając na to, jak aktywnie Samsung działa przy pozyskiwaniu kolejnych dostawców usług dla swoich smartfonów, tabletów i właśnie telewizorów. Użytkownicy tabletów dostają gratisowe prenumeraty magazynów, czy komiksów, a teraz nabywcy Smart TV zyskali 3 miesiące świetnej usługi VOD zupełnie za darmo. Jest dobrze i to nad Wisłą.

Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia.

REKLAMA

---

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA