REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wyciekły nagie zdjęcia kolejnych gwiazd. Na liście jest także Emma Watson?

Niebawem możemy spodziewać się kolejnego dużego wycieku nagich zdjęć celebrytek, wśród których znajdą się fotografie Emmy Watson. Czas do tego wydarzenia odlicza dziwna strona internetowa znajdująca się pod adresem www.EmmaYouAreNext.com.

23.09.2014
9:19
Wyciekły nagie zdjęcia kolejnych gwiazd. Na liście jest także Emma Watson?
REKLAMA
148 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Choć nie ma na to żadnych dowodów, to bardzo możliwe jest, że witrynę stworzyła ta sama osoba, która doprowadziła do wycieku zdjęć osób takich jak: Jennifer Lawrence, Kaley Cuoco oraz Rihanna. Oczywiście pod zegarem na stronie nie znajduje się informacja, co się stanie po tym wydarzeniu, ale najprawdopodobniej będzie to wyciek nagich zdjęć 24-letniej aktorki znanej z serii filmów o Harrym Potterze.

Najprawdopodobniej cała sytuacja ma związek z przemówieniem Emmy Watson przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ

Młoda aktorka tam właśnie rozpoczęła kampanię HeForShe. Ma ona za zadanie włączenie mężczyzn o walkę równości płci. Młoda gwiazda mówiła w Nowym Jorku, że osiągnięcie pełnej równości nie będzie możliwe nigdy, jeśli będzie o to walczyć wyłącznie jedna płeć. Zdaniem Emmy dzięki temu lepiej poczują się również mężczyźni, którzy nie będą musieli sprostać wizerunkowi bycia macho. Emma Watson w ten sposób protestuje przeciwko traktowaniu kobiet jak obiekty seksualne.

Emma Watson

Wypowiedź i akcja najprawdopodobniej nie spodobała się hakerowi lub hakerom aktywnie udzielającym się na anonimowym forum obrazkowym 4chan. Możliwe jest również jest, że hakerzy po prostu wykorzystali te wydarzenie, by zdobyć jak najwięcej rozgłosu. Co bowiem może być bardziej dosadną odpowiedzią na walkę o równość płci niż ukazanie kobiecego ciała w całej okazałości? Nie można również wykluczyć, że jest to po prostu klasyczny żart, na który mają się złapać liczni internauci. Jednak patrząc na dotychczasowe poczynania hakerów można chyba stwierdzić, że to jedna z mniej prawdopodobnych opcji.

Sam mam ogromną nadzieję, że hakerzy zostaną złapani i przykładnie ukarani

Być może dostarczają oni uciechy dużej części Internetu, ale nie można zapominać o tym, że robią to kosztem innych osób. Osób, które choć są sławne i bogate, mają prawo do odrobiny prywatności, zwłaszcza w kwestiach takich jak pokazywanie innym, obcym ludziom wyglądu swojego ciała. Sam sobie nie wyobrażam ogromu swojej złości, gdyby któraś z bliskich mi kobiet spotkała się z tego typu prześladowaniem. A skoro nie pozwalam w ten sposób traktować swoich bliskich, czemu mam się godzić na to, by w ten sam sposób mogła cierpieć dowolna inna kobieta?

REKLAMA

---

Zdjęcie główne: Featureflash / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA