REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Oto jak wyglądają i działają aplikacje z Androida na Chrome OS (zdjęcia)

Od wczorajszego wieczora wszyscy użytkownicy Chrome OS mogą na swoich komputerach instalować pierwsze aplikacje z Androida. Jeśli zastanawialiście się, jak wyglądają i działają, to mamy dla was odpowiedź na te pytania.

12.09.2014
10:26
Oto jak wyglądają i działają aplikacje z Androida na Chrome OS (zdjęcia)
REKLAMA
REKLAMA

O co dokładnie chodzi z aplikacjami z Androida na Chrome OS, możecie przeczytać w moim porannym newsie. Teraz czas zobaczyć, jak appki prezentują się na pulpicie systemu operacyjnego. Jeśli chodzi o Vine, to aplikacja działa sprawnie i dość szybko. Niestety nie działa logowanie przez Twittera (aplikacja wywala widoczny na zrzutach błąd), więc trzeba mieć dedykowane konto. Z aplikacji da się spokojnie korzystać, wszystko działa, w tym zamieszczanie postów, ale w żadnej aplikacji nie da się zmienić rozmiaru okna lub przypiąć do połowy ekranu. Ale za to wyświetlają się na podglądzie (windowsowe alt+tab).

2-vine-chrome-os

Tak samo nie ma większych problemów z Evernote oraz Dualingo. Szczególnie ta druga działa bardzo szybko i to na Chromebooku z 2013 roku z procesorem Exynos. Niestety, wszystkie aplikacje są w wersji tabletowej, co dla niektórych może być sporym minusem, a dla innych zaletą. Appki też całkiem sporo ważą, bo każda z nich to paczka 90 MB.

2-duolingo-chrome-os
REKLAMA

Współpraca: Ewa Lalik

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA