REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tego jeszcze nie było - ruszamy z wielkim live blogiem Spider's Web IFA 2014

W środę pierwsi blogerzy Spider's Web wyruszą do Berlina. W tym roku Spider's Web będzie miał na IFA naprawdę mocną ekipę i przygotuje jeszcze obszerniejszą relację, niż w poprzednich latach.

02.09.2014
21:40
Tego jeszcze nie było – ruszamy z wielkim live blogiem Spider’s Web IFA 2014
REKLAMA
104 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Berlińskie targi IFA 2014 teoretycznie startują 5 września. W praktyce jednak największe premiery będą miały miejsce już 3 września, czyli w środę. I my tam będziemy.

W tym roku Spider's Web wysyła do Berlina pięciu blogerów. Jako pierwsi wyjadą: Maciej Gajewski, Piotr Grabiec i Paweł Okopień, którzy zrelacjonują m.in. konferencje: Samsunga, Sony oraz Philipsa. Po chwili dołączą do nich Damian Jaroszewski oraz Piotr Barycki. Wszyscy blogerzy będą mieli naprawdę napięte harmonogramy i szykują wywiady, relacje z konferencji, szybkie recenzje sprzętu oraz wideo i foto relacje.

Zaczynamy od Samsunga, który w środę o godzinie 15:00 zaprezentuje nowy smartfon Galaxy Note 4. Godzinę później, o 16:00, swoje przestawienie zacznie Sony. Kolejne dni targów będą jeszcze bardziej widowiskowe, gdyż konferencje będą odbywały się praktycznie jedna po drugiej. Z największych imprez przygotujemy live blogi - z tego miejsca zapraszam Was do wspólnego oglądania i komentowania.

W tym roku przygotowaliśmy jednak coś wyjątkowego

W związku z liczną delegacją na IFA 2014 w Berlinie postanowiliśmy przygotować nowy format. Będzie to wielki live blog Spider's Web IFA 2014. Pod tym wpisem uruchomimy strumień wiadomości z Berlina.

Blogerzy Spider's Web będą dzielić się ciekawostkami, zapowiadać największe premiery i wrzucać masę zdjęć ze stoisk największych producentów elektroniki użytkowej na świecie. To tutaj pojawią się zapowiedzi większych relacji i tekstów, to tu przedpremierowo dowiecie się o naszych kolejnych publikacjach oraz znajdziecie linki do najnowszych tekstów. Wystarczy, że przez najbliższe dni będziecie zaglądać do tego wpisu, a obiecuję, że nic Was nie ominie.

Aby ułatwić dostęp do naszego kilkudniowego live bloga, na stronie głównej oraz na stronach wpisów uruchomimy specjalny pasek. Dzięki niemu, od wiadomości na żywo z Berlina będzie dzielił Was tylko jeden klik. Poniżej prezentujemy, jak to będzie wyglądało.

spidersweb live blog ifa 2014
live blog ifa sw

Obok tego wielkiego live bloga, będziemy też uruchamiać tradycyjne live blogi Spider's Web na potrzeby największych konferencji. Live blog z konferencji Samsunga znajdziecie tutaj.

Bądźcie i komentujcie razem z nami targi IFA 2014. Warto zrobić to z nami.

REKLAMA

--

Grafika główna pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA