REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Yennefer i Ciri na pewno pojawią się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wiemy, jak będą wyglądać!

Podczas targów Gamescom w Kolonii CD Projekt RED zaprezentował nowe grafiki prezentujące postacie, rendery i rysunki koncepcyjne pochodzące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możemy na nich zobaczyć nowe miejsca, które odwiedzimy, wygląd postaci Dzikiego Gonu, a także... Yennefer i Ciri.

13.08.2014
11:59
Yennefer i Ciri na pewno pojawią się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wiemy, jak będą wyglądać!
REKLAMA
REKLAMA

Ciekawie prezentują się zrzuty ekranu z gry, na których możemy zobaczyć, że grafiki zastosowana w grze będzie bardzo dobra. Może nie jest fotorealistyczna, ale z całą pewnością pasuje do świata fantasy znanego z Wiedźmina. Możemy tu również zobaczyć, jak będzie wyglądać menu ekwipunku zastosowane w grze:

The_Witcher_3_Wild_Hunt-GUI

Druga część grafik przedstawia rendery postaci takich jak Geral, Dziki Gon oraz... Ciri. Tak, niemal pewne jest, że w grze wystąpi młoda Wiedźminka i podopieczna Geralta, która była jedną z najważniejszych postaci w książkach Andrzeja Sapkowskiego:

2D Boxshot Wizard v1.1
The_Witcher_3_Wild_Hunt-Wild_Hunt_Generals

Równie ciekawie prezentują się też grafiki koncepcyjne, na których możemy ponownie zobaczyć Ciri, Geralta oraz... Yennefer, ukochaną czarownicę Wiedźmina. Tym samym można spodziewać się, że jednym z najważniejszych wyborów Geralta w grze będzie to, czy zostanie z Triss, czy może powróci do Yennefer.

The_Witcher_3_Wild_Hunt-Castle
The_Witcher_3_Wild_Hunt-Bear_armour
REKLAMA

Grafiki te zrobiły ogromne wrażenie i sprawił, że z jeszcze większy mi wypiekami na twarzy czekam na premierę nowej części Wiedźmina i Edycję Kolekcjonerską, która w dniu premiery powinna do mnie trafić. Mam też ogromną nadzieję, że Wiedźmin spełni stawiane przed nim oczekiwania i będzie godnym zakończeniem trylogii lub ciekawym wstępem do kolejnej części gry, niekoniecznie skupiającej się na przygodach Geralta z Rivii.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA