REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowy Samsung Galaxy z aluminiową ramką wygląda jak... iPhone. Będzie pozew?

Wciąż czekamy na aluminiowego Samsunga Galaxy. Koreańczycy pokazali, że potrafią wyprodukować ładne telefony z metalową obudową, ale ostatnio robili to w przypadku serii Wave działającej pod kontrolą systemu bada OS.

04.08.2014
14:21
Nowy Samsung Galaxy z aluminiową ramką wygląda jak… iPhone. Będzie pozew?
REKLAMA
REKLAMA

Plotki o wykończonym w aluminium smartfonie z Galaxy pojawiają się od dłuższego czasu. Potwierdziło je wiele osób, więc możemy być pewni, że niebawem Samsung pokaże nam swojego smartfona, który bez wstydu będzie mógł leżeć na stole obok iPhone'a oraz urządzeń z rodziny One od HTC.

W serwisie Android Central trafiłem na zdjęcia nowego iPhone'a Samsunga Galaxy Alpha i jestem przekonany, że będziemy teraz świadkami masy niewybrednych docinek kierowanych w stronę Koreańczyków...

Nowy Galaxy (o ile zdjęcia są prawdziwe) wygląda bardzo podobnie do ostatnich iPhone'ów. Aluminiowe krawędzie zostały złamane pod kątem około 45 stopni. Patrząc na metalowe boczki Galaxy Alpha mam przed oczami smartfon Apple i podobieństwo jest dość spore.

REKLAMA

Co ważne inni producenci, którzy poszli w kierunku aluminiowych obudów, stworzyli telefony, które nie są tak mocno wzorowane na produktach Apple. Metalowy HTC One, czy nawet Nokia Lumia 930 mają swój własny, niepowtarzalny styl. Niczego nie udają i nikogo nie naśladują.

Myślałem, że Samsung ma już etap "bacznego obserwowania konkurencji" za sobą. Chyba się myliłem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA