REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Launcher Google Now dostępny bez ograniczeń!

Całkiem dobre wiadomości dotarły dzisiaj do wszystkich użytkowników Androida. Launcher Google Now, który był do tej pory dostępny przede wszystkim dla użytkowników Nexusów i telefonów z serii Google Play, właśnie stał się ogólnodostępny.

02.08.2014
10:29
Launcher Google Now dostępny bez ograniczeń!
REKLAMA
REKLAMA

Jak pewnie wiece, bo dość często to podkreślam, sam jestem użytkownikiem Nexusa 4, więc z Launchera Google Now korzystam na co dzień i jestem z niego niezwykle zadowolony. Launcher jest prosty, przejrzysty, nie ma niepotrzebnych udziwnień i przy tym dobrze integruje się z asystentem Google Now, który nawet w Polsce działa coraz lepiej.

REKLAMA

To jeden – przynajmniej dla mniej – z najlepszych launcherów. W końcu pokazuje Androida w takiej formule, jaką przewidzieli dla niego twórcy systemu, czyli Google. Niestety, niewielu użytkowników miało do tej pory okazję z niego korzystać. Przede wszystkim byli to posiadacze właśnie Nexusów oraz telefonów w edycji Google Play. Czasami launcher udało się zainstalować jeszcze na innych, mniej znanych sprzętach. Mi na przykład udało się to zrobić na telefonie Goclever Quantum 600. Jednak posiadacze Samsungów, HTC, Sony, czy też LG musieli obejść się smakiem. Aż do teraz.

Launcher Google Now jest już dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy mają na swoich telefonach Androida co najmniej w wersji 4.1 Jelly Bean. Możecie go pobrać bezpośrednio ze Sklepu Play. Po instalacji, w trakcie przechodzenia na głównym ekran urządzenia, zostaniecie zapytani, z którego programu startowego system ma korzystać. Wystarczy zaznaczyć Launcher Google Now i kliknąć „zawsze”.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA